אז למה אתם בעצם לא מצליחים להרדם?

כאשר מדובר על קהל בוגר יותר, הרי שהשינה חיונית אפילו יותר, ובלעדיה פשוט לא ניתן לתפקד. אתם מוצאים את עצמכם בכל לילה מתקשים ללכת לישון? אולי התשובה נמצאת כאן לפניכם. רמז: מזרונים משחקים תפקיד חשוב באיכות השינה.

נכנסתם למיטה ולא הצלחתם להירדם, יש לכך מספר גורמים:

מנוחת צהריים? לא תמיד רעיון טוב:

פורמט העבודה שלכם מאפשר לכם לישון צהריים? לא תמיד מדובר על רעיון טוב. לעתים, מנוחת הצהריים מאפשרת לכם לקחת פסק זמן במהלך היום, ולאחר מכן לשוב אל המטלות שלכם כשאתם נמרצים וחיוניים יותר. יחד עם זאת, ישנם אלו שמנוחת הצהריים היא מה שמעכב אותם בשינת הלילה ומונע מהם להרדם. אם אתם נחים צהריים דרך קבע, הרי שהדרך הקלה ביותר היא לחדול ממנוחת הצהריים, ולנסות לבדוק את אופי השינה שלכם במצב החדש.

 

מנסים ללכת לישון מיד לאחר פעילות גופנית:

סיימתם אימון גופני ואתם נכנסים מיד למיטה? כנראה שלא תצליחו להירדם. לאחר אימון גופני, אתם נהנים מכמויות אדירות של אנרגיה שרצה בגופכם ומאדרנלין. המשמעות היא שכעת הגוף שלכם נמרץ, ובמקום להיות במצב של מנוחה, הוא רק מרגיש שהוא צריך להיות בתנועה. לאחר פעילות גופנית יהיה לכם קשה מאד להירדם. לכן, אם אכן מדובר על הפעילות הגופנית שמונעת מכם להרדם בעת שתרצו, הרי שהפתרון הוא להתאמן בשעות הערב המוקדמות ולא בסמוך לשינת הלילה שלכם.

ארוחת ערב כבדה? כבדות בשינה:

בשינת הלילה שלכם, כל הגוף צריך ללכת לישון. בעת שאתם אוכלים ארוחת ערב גדושה וכבדה, הרי שאתם לא נותנים מנוח לקיבה שלכם, ובמקום שגם היא תלך לישון, היא עובדת בשעות נוספות כל הלילה. שימו לב, ארוחת הערב שלכם תשפיע רבות על אופי ואיכות השינה שלכם. לכן, השתדלו לא לאכול ממש סמוך לשינה, והקפידו היטב על הרכב הצלחת שלכם. ארוחת ערב קלילה ושינה על מזרונים איכותיים, תבטיח לכם שינה נפלאה.

 

איכות המזרון שלכם:

מדובר כנראה על אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לבדוק: מזרונים ואיכותם. ללא מזרן איכותי שיעניק לכם תמיכה ויבטיח לכם שינה רצופה ונעימה, הרי שיהיה קשה לכם להרדם. המזרון הינו הגורם המשפיע יותר מכל על קצב ההרדמות שלכם, על הנוחות שלכם ועל איכות השינה שלכם. אל תצפו ללכת לישון בקלות, בעת שאתם סובלים מאי נוחות ומכאבים הנובעים בעקבות בחירה לא נכונה של מזרונים. כאשר מדובר על השינה ועל הבריאות שלכם – אין להם מחיר! פנקו עצמכם עוד היום במזרון איכותי שיבטיח לכם חלומות מתוקים. לקטלוג 2016 לחצו כאן.

 

לקריאה מורחבת על משמעותה של שינה איכותית ומזרון לחצו כאן