אחת ולתמיד ניפוץ המיתוסים על מזרונים

כל אדם מבצע המון רכישות של מוצרים ופריטים שונים, בהתאם לעולם התוכן שלו ולדברים להם הוא זקוק. אפשר לומר ללא כל ספק, כי אחד מהפריטים שיש לכל בני האדם הוא מזרון. למרות שמדובר על פריט כה פופולארי הנפוץ בבתים, עדיין ישנם מיתוסים שונים סביב המזרונים.

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ אותם, ולהבהיר את האמת על כל אחד מהם:

לא צריך להשקיע במזרן לבני נוער:

לא נכון. לעתים נוטים לחשוב כי החשיבות של מזרון איכותי באה לידי ביטוי רק בעת שמדובר על קהל המבוגרים. מזרון איכותי ונוח אינו בגדר מותרות, אלא בגדר חובה, ובכל גיל. שינה איכותית הינה דלק לגוף, ובעת שלנים על מזרון לא איכותי, השינה נפגמת וכתוצאה מכך ישנה פגיעה בבריאות. כשמדובר על בני נוער, מדובר לעתים על חשיבות גדולה אפילו יותר שכן מדובר על גילאים בהם הגוף נמצא בשלהי ההתפתחות שלו.

המחיר הוא הדבר החשוב ביותר ברכישת מזרן:

לא נכון. לעתים אנשים מחפשים אחר מזרונים בזולמבלי לחשוב על התמורה שהם מקבלים. אז נכון, רכישת מזרון במחיר נוח הינה יתרון משמעותי, אך בשום פנים ואופן לא מדובר על הדבר החשוב ביותר. חשוב להסתכל על המזרון שלכם כעל אביזר התורם לבריאות שלכם, ולא על פריט לשעות הפנאי או להתפנקות בלבד. תוכלו לרכוש מזרונים בזול שהינם איכותיים ונוחים, אך שימו לב כי לא מדובר על המטרה הראשונה שלכם ביציאתכם לרכוש מזרון.

המזרונים בתצוגה לא משקפים את המזרונים האמיתיים:

לא נכון. לעתים ניתן לחשוב כי המזרונים המוצגים בתצוגה ומייצגים דגם מסוים, אינם חופפים לדגמים הנמכרים בפועל. חשוב לציין, כי המטרה של המזרונים בתצוגה היא לשקף את מה שאתם עתידים לקנות, ואין שום מטרה למכור לכם לאחר מכן דגם שונה. ניסיתם מזרון בתצוגה, הוא היה לכם נוח והחלטתם לרכוש אותו? זה המזרון שתקבלו.

מזרון טוב הוא מזרון לכל החיים:

לא נכון. אמנם ישנן רכישות שתוכלו לבצע והן אכן ישרתו אתכם לכל החיים, אך חשוב להבין כי עם מזרונים אין כך הדבר. לכל מזרון יש תוחלת חיים המשתנה בהתאם להרכב שלו, לחברה המייצרת אותו ולסוגו. המזרונים שאתם רוכשים בשום פנים ואופן לא אמורים לשרת אתכם מעתה ועד עולם, אלא הם כאן לשרת אתכם לתקופה נאה ויפה שתעברו יחד. בכל כמה שנים ישנה המלצה ברורה להחליף את המזרון שלכם, תוך שישנה המלצה גם בכל חודש להפוך אותו צד על מנת לשמר את האיכויות שלו. אלו מכם המחזיקים כבר יותר מדי שנים באותו המזרון, הרי שהגיע הזמן שלכם להחליפו.