איך תבחרו לעצמכם את המזרן האיכותי ביותר?

רכישת מזרן איכותי הינה רכישה שמבצעים אחת לכמה שנים. כעת, עם הרגע שבו החלטתם לפנות את המזרן הישן לטובת החדש,

מוצגים בפניכם 5 כללי מפתח לרכישה מוצלחת של מזרן איכותי:

1.חברה בעלת שם כמפתח לרכישה מוצלחת

בעת שאתם רוצים להתחדש במזרון חדש, ובעיקר בעת שמדובר על מזרונים אורטופדיים, ישנה חשיבות גדולה לחנות ממנה אתם רוכשים את המזרון. במידה רבה, המזרון הינו אביזר התורם לבריאות שלכם ולשלווה שלכם, שכן הוא משפיע רבות על איכות השינה שלכם. במעמד הרכישה חשוב שתזכרו זאת, ותיגשו אל חנויות המתמחות במזרונים. חברה בעלת שם הינה מפתח לרכישה מוצלחת ובטוחה בשבילכם.

2.האם ניתנת לכם אחריות?

אתם רוכשים מזרן מתוך מבחר של מזרונים אורטופדיים? אתם מבצעים במעמד הרכישה קנייה שאמורה לשרת אתכם לטווח הארוך. המשמעות? אתם רוצים תעודת ביטוח על המוצר שאתם קונים. אחריות הינה בסיס לרכישת המזרון, ובעת שלא יעניקו לכם תעודה שכזאת, הרי שצריכה להידלק לכם נורה אדומה. החנויות המקצועיות שמוכרות מזרונים איכותיים, יעניקו לכם תעודת אחריות שהינה מתפקדת כאבא ואמא למזרון. תקופת האחריות המומלצת יכולה להגיע גם לעשור.

 

3.נסו את המזרן לפני הרכישה

בסופו של דבר, נוחות הינה דבר סובייקטיבי. מה זה אומר? שעליכם לנסות את המזרן טרם אתם רוכשים אותו. אל תסתפקו בהמלצות על דגם ספציפי, אלא נסו בעצמכם את המזרן טרם אתם רוכשים אותו אל חדר השינה שלכם. בחנויות המתמחות פרוסים הדגמים השונים של המזרנים, לרבות מזרונים אורטופדיים, כך שאתם לא רוכשים חתול בשק, אלא דגם מיוחד המתאים למידות שלכם ועונה על ציפיות הנוחות שלכם.

 

4.מה הרכב המזרון?

המפתח למזרן איכותי הוא חומרים טובים. כיום, ישנם מזרונים שהרכב שלהם הוא שונה, כאשר אלו המוכרים יותר הם מזרוני הויסקו והלטקס. לכל אחד מהמזרונים יש את האיכויות שלו והמעלות שלו, ועל מנת לדעת מה מתאים לכם ביותר, הרי שמחכים לכם בחנויות המזרונים אנשי מקצוע הזמינים לכל שאלה ובקשה שלכם. לדוגמא, הויסקו הינו החומר שזוכר את צורת הגוף שלכם, ואילו הלטקס ידוע כגמיש יותר וכזה המחזיק לאורך שנים. איך שלא יהיה, שימו את הנוחות שלכם כמטרת העל במעמד הרכישה של המזרון החדש שלכם.

 

5.איזה מזרון אתם אוהבים – קשה או רך?

כמו כן, אל תשכחו לשאול את עצמכם איזה מזרון חביב עליכם יותר: אלו הקשים יותר או אלו הרכים יותר? גם סעיף זה מתקשר לסוגיית הנוחות, ואין דרך טובה יותר לבחור ולקבל החלטה מאשר לנסות את המזרון בעצמכם. מזרונים אורטופדיים אמורים לשרת אתכם ולהיות לכם פינוק של ממש בעת שאתם הולכים לישון. על כן, אל תוותרו על הנוחות והאיכות בשום אופן, והבטיחו לעצמכם מזרון איכותי שיהיה לצידכם ומתחתיכם לעוד המון שנים.