הגיע הזמן להחליף מזרון? כך תגלו זאת בקלות!

איכות המזרון שלנו

כבר לילות ארוכים שהדבר היחיד שאתם חולמים עליו הוא להחליף את המזרון. לא מעטים אלו המייחסים את השינה למותרות ולפינוק בלבד, אך ישנו קשר ישיר בין שינה איכותית, רציפה וטובה ובין הבריאות שלכם. כשם שאתם ממלאים דלק על מנת להפוך את הרכב לחיוני ולכזה שניתן להשמיש אותו, הרי שחלק מהדלק שאותו צורכים בני האדם דרך קבע בתדירות גבוהה – הוא השינה. נדמה שכבר עשיתם הכל: הפכתם את המזרון לצד השני, החלפתם צד עם בן הזוג ואפילו הלכתם לישון שעה מוקדם יותר – שום דבר לא עוזר ואתם לא מצליחים לישון טוב. כנראה שהגיע הזמן להחליף מזרון. לצפייה במזרונים 2016 כנסו עכשיו!

 

לילות ללא שינה? סימן לא טוב למזרון שלכם:

הסימפטום הנפוץ ביותר שיאותת לכם על כך שנחוץ להחליף מזרון, הוא ללא ספק בעת שתסבלו מלילות ללא שינה. אחרי יום עבודה ארוך, הדבר שאתם כמהים לו יותר מכל הוא שינה איכותית ובוקר שבו אתם קמים רעננים. בעת שאתם ישנים לא טוב, אתם מתעוררים תשושים ועייפים, ובמקום למלא את הגוף באנרגיה, אתם מרגישים כי רוקנתם אותו אפילו יותר. הפתרון? להחליף מזרון. החלפת המזרון למזרון אורטופדי איכותי הינה הפתרון גם לבעיות גב כאלו ואחרות במידה והינכם קמים עם כאבים כמו יד רדומה, גב תפוס או לחצים בעמוד  השדרה.

 

קמים כאובים משינת הלילה:

המזרונים אינם חיים לנצח, ולאחר מספר שנים בהם הם שירתו אתכם נאמנה, הגיע הזמן לפנות את הדרך למזרון חדש. לאחר שהמזרונים מפסיקים להנגיש לכם שינה טובה ואיכותית, הם לא רק מפסיקים להטיב עמכם, אלא לעתים גם להזיק לכם. כך קורה שאחרי שינת הלילה שלכם אתם עלולים לקום עם כאבים שונים באיזור הגב והצוואר, וזאת מאחר והמזרון שאתם ישנים עליו נפגם כתוצאה משימוש ארוך מעל הממוצע. מזרון אינו דבר שניתן להתפשר עליו בשום פנים ואופן, ובעת שאתם חשים כאבים – הגיע הזמן להחליף מזרון.

פעם היה נוח, עכשיו כבר פחות:

הסימפטום השלישי וכנראה שגם זה שהכי מורגש, הוא פקטור הנוחות. זוכרים את הלילות הראשונים שלכם על המזרן החדש? לבטח אתם זוכרים את הקושי שהיה להתעורר בבוקר בעקבות הפינוק הרב שחשתם והנוחות שפשוט ניצחה הכל. מאחר ואתם יודעים מה זו שינה טובה, הרי שקל לכם להבחין גם בשינה שאינה טובה, הנוצרת בין היתר בעקבות אי נוחות על המזרון. בעת שאתם מרגישים כי כבר אין כימיה הרמונית בין גופכם ובין המזרון – הרי שאין כל ספק והגיע הזמן להחליף אותו.

 

החלטתם להחליף את המזרון? כך עושים זאת על הצד הטוב ביותר:

עם החלטתם לרכוש מזרון חדש, אתם למעשה מחליטים בלהעניק לעצמכם איכות חיים ללא כל פשרות. על מנת להבטיח כי אתם רוכשים את המזרון האיכותי ביותר, חשוב מאד לרכוש אותו בחנות מתמחה למזרונים, ולא בחנויות מזדמנות שמוכרות גם מזרונים. אנשי מכירות מקצועים יוכלו להתאים על פי הצרכים האישיים לכם את המזרון האידיאלי, שיבטיח לכם שינת לילה ארוכה ומפנקת. לילה טוב!