ההבדלים בין מזרון אורטופדי ללא אורטופדי

קודם כל, יש להבין כי מזרונים אורטופדיים זה ממש לא גימיק וכי יש מדע מאחורי הדברים. המזרונים האלה פותחו במיוחד עבור אלה שסובלים מכאבי גב כתוצאה משינה לקויה. איך זה אפשרי? פשוט מאוד, זה הכל עניין של הנדסת אנוש מוצלחת והחומרים ממנו יוצרים את המזרון.

הבדלים משמעותיים:

ישנם כמה וכמה הבדלים בולטים שמדגישים עד כמה המזרונים האורטופדיים מקלים עלינו. חשוב לדעת כי מדובר במזרונים אשר מותאמים לגוף האדם בצורה האופטימלית ביותר שיש. במידה ואתם בני אדם שעושים ספורט, אין ספק כי אתם תרגישו את ההבדל בין מזרון אורטופדי למזרון רגיל. איך זה הגיוני? מזרון אורטופדי בנוי כך שאזור האחוריים והירכיים שלנו (שהם בעצם מרבית הכובד של הגוף שלנו) לא שוקע, הוא נשאר סולידי. בדקו כאן לדוגמא את קטלוג המזרונים האורטופדיים של קינג רויאל.

הבדל נוסף הוא שלעומת המזרונים הרגילים, מזרן אורטופדי עובר בדיקת מעבדה מקיפה לפי שהוא מוצע למכירה. אחרי הכל מדובר בבריאות שלנו. זה גם מתבטא באורך האחריות שמקבלים. מאחר ומדובר במזרון איכותי יותר, אין ליצרים בעיה לתת אחריות ארוכה יותר, אז שימו לב לזה. שזה מביא אותנו לנקודה הבאה. נמאס לכם מלהחליף מזרנים כל שנה שנתיים כי הקפיצים יצאו מהמקום או שהמזרון כבר קיבל שקעים בכל מקום? מזרנים אורטופדיים בנויים מחומרים הרבה יותר איכותיים שגורמים למזרן להאריך חיים באופן משמעותי לעומת מזרן רגיל. קרא בהרחבה מה מומלץ בקטגוריית המזרונים האורטופדיים.

לסיכום:

אין ספק כי מזרון אורטופדי הוא בגדר לחובה לאנשים שסובלים מכאבי גב, אך הוא גם בגדר המלצה עבור כולם. מי מאיתנו לא רוצה מזרן שנותן תמיכה טובה לגוף בזמן השינה? הבריאות חשובה לכולנו. רוב סוגי המזרנים האורטופדיים מגיעים עם טכנולוגיה שמאפשרים לכוונן ולהתאים את המזרן לתנוחה הרצויה. אז במידה ואתם מעוניינים במזרן אורטופדי איכותי, יש לקחת בחשבון כי מזרן כזה יעלה יותר ממזרן רגיל, כל כך הרבה יתרונות לא באות בחינם וכמו בכל דבר אחר, על איכות משלמים.