ההבדלים בין מזרוני ויסקו לבין מזרוני לטקס

אתה נוטה לקום פעמים רבות באמצע הלילה, לזוז מצד לצד ללא כל סיבה (שום רעש או הפרעה מבת הזוג שלך) ולמעשה אתה קם בבקרים יותר עייף, כאילו לא ישנת כלל וכלל?
במידה ואתה מזדהה עם הסיטואציות שציינו כעת, ככול הנראה שיש לך בעיה במזרן.

מזרן ויסקו או מזרן לטקס? בוא נבדוק

אז לאחר שהבנת שהמזרן שברשותך איננו מספק עבורך את “הסחורה” כפי שעשה בעבר, עלייך להתחיל לחפש אחר מזרון חדש. אז מה הבעיה למעשה? הרי שיש אפשרויות רבות שתוכל לבחור מתוכן, ובכן, בדיוק כאן מתחילה הבעיה – המבחר המבלבל. בדיוק בשל סיבה זו אנחנו כאן. לעזור לך ובעיקר להתמקד בשתי אפשרויות עיקריות (כפי שבוודאי הבנת מהכותרת) האם עדיף לך לבחור במזרן ויסקו אן מזרן לטקס? יצאנו לברר.

מזרן ויסקו – מזרן ויסקו נחשב לאחד המזרנים האהובים ביותר “בשוק המזרנים” והסיבה לכך פשוטה: המזרן “זוכר” את צורתו של האדם השוכב עליו ומתחמם בהתאם לחום גופו כאשר המשמעות לכך פשוטה: המזרן “הזוכר” סופג את אנרגיית הגופו לתוכו ואת הלחץ השונה שהגוף שלנו סובל ממנו בעת השינה, הוא מפזר בצורה נכונה המקלה על הגוף ועוזרת לשינה טובה יותר ולמחזור דם הפועל באופן טוב הרבה יותר. מעבר לכך, המזרן הנ”ל נחשב כמצוין לאנשים הסובלים מפצעי לחץ.

מזרן לטקס – סובלים מאבק? רגישים לאלרגיות שונות? ככול הנראה שמזרן הלטקס הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. מדובר על מזרן אשר  מורכב מחומרים טבעיים, דבר שמסייע רבות לדחייה באבק וכיוצא מכך, דבר המסייע לאנשים, כפי שציינו לעיל, הסובלים מאבק ומאלרגיות שונות.
מעבר לעניין האלרגיות והאבק יש למזרן הנ”ל ערך מוסף משמעותי והוא: הגמישות הייחודית שלו והתמיכה יוצאת מן הכלל שהוא מספק לאלו הבוחרים בו. מדובר על חוויית שינה של ממש.

אז איזה מזרן עדיף? ובכן, תלוי את מי אתם שואלים. בוודאי שאנשים הסובלים מפצעי לחץ יעדיפו, למשל, את מזרן הוויסקו ואילו אנשים הסובלים מאלרגיות יבחרו דווקא במזרן לטקס אך מבחינת נוחות? זוהי שאלה מאוד אינבידואלית המשתנה מאדם אחד למשנהו. מומלץ לבדוק, מבחינת נוחות, מה מרגיש יותר נכון ונוח טרם רוכשים ואף להגדיל ולעשות ולהתייעץ עם אורטופד שעל ידי בדיקה קצרה יכול לדעת (פחות או יותר) איזה סגנון יספק לגב ולעמוד השדרה את מירב התמיכה.