הידעתם שמזרונים משפעים על איכות החיים

אבל לא תמיד כדאי לחכות עד לרגע האחרון על מנת להחליף את המזרון, וברוב המקרים אם אתם מגיעים למצב שאתם עומדים לפני רכישת מזרונים חדשים כדאי להשקיע קצת יותר ולרכוש מזרונים איכותיים שמחזקים מעמד לפחות 10 שנים במצב טוב.

איך מזרון בלוי משפיע לרעה על איכות החיים שלנו?

לא רבים יודעים זאת אבל למזרון יש חלק משמעותי באיכות החיים שלנו. למה הכוונה? אם אנחנו ישנים היטב אנחנו פועלים במלוא המרץ לאורך כל היום, כולל תפקוד בעבודה ובבית. לעומת זאת אם אנחנו ישנים על מזרון בלוי או לא נוח, אנחנו לא זוכים לשינה איכותית, אלא לשינה מקוטעת, הרבה פעמים מתעוררים באמצע הלילה ולא מצליחים למצוא תנוחה טובה, השינה הלא רציפה בלילה גורמת לתפקוד לקוי, עקב מצב של עייפות לאורך כל היום המתבטא בכל תחומי החיים, הספקים בעבודה יורדים, עבודות הבית לא נעשות כמו בעבר, זמן האיכות עם הילדים הופך להיות קשה ועוד. הבעיה העיקרית זה חוסר הקישור בין המצב של חוסר התפקוד והעייפות למזרון שעליו אנו ישנים. ברוב המקרים נבצע בדיקות דם ונחשוב על הפן הרפואי. אבל בהרבה מקרים הסיבה היא אינה רפואית.

איך נבחר את המזרון שמתאים לנו?

נוחות מעל הכל. בבחירת מזרון איכותי הקו שמנחה אותנו הוא נוחות מרבית, היום יש לא מעט של סוגי מזרונים שונים המקוטלגים כאורטופדיים, מזרונים איכותיים ללא יוצא מן הכלל הם אורטופדיים, הם מעוצבים בתורה המעניקה תמיכה לכל חלקי הגב, בדגש על מרכז הכובד של הגוף המצוי באזור הגב התחתון. איך מבצעים בדיקת נוחות ? פשוט מאוד מנסים, שוכבים על המזרון בכל מיני תנוחות שינה שאנו רגילים אליהן, ובודקים מה נוח לנו.

אחריות יצרן. היצרן מעניק אחריות, כלומר במידה ויש לנו בעיה עם המוצר שרכשנו נפנה ליצרן ולא לחנות שממנה רכשנו את המוצר. בדומה למוצרי חשמל הנקנים בחנות, אבל במידה ומתעוררת בעיה אנו פונים ליצרן. דווקא במזרונים תוקף האחריות הוא מאוד חשוב. אם האחריות היא ארוכת טווח כלומר 10-15 שנים היצרן מאמין לטיב המוצר שלו ולכן מעניק ללקוחות אחריות ארוכה, כלומר מובטח לכם שקט לפחות לעשר שנים הקרובות אם לא יותר.

ביקורות. היום לא בעיה לדעת מה חושבים על מוצרים של יצרן מסוים בעזרת האינטרנט, נכון שלא תמיד אנשים רושמים את האמת, ויש גם ביקורות רעות שנכתבו במזיד על ידי מתחרים, אבל צריך לראות מה רוב הביקורות, אם רובן משבחות את המוצרים של אותו יצרן מסויים, כנראה שהוא באמת טוב. אם רוב הביקורות לא טובות, תחשבו פעמיים. לעוד מאמרים שיעזרו לנו לבחור את המזרון המושלם לחצו כאן!