הקשר בין מזרון לנוחות

אנשים רבים מבזבזים שעות מזמנם לקנות שידה יפה לחדר, ארון בגדים גדול וכלי אמבטיה תואמים, אך כשזה מגיע למזרון הם מתיישבים, אולי שוכבים עליו בחצי גוף, חושבים שנוח וקונים. אחרי זמן מה, כשזמן ההחזרה ותקופת הניסיון פגו הם מגלים שרכשו מזרון מתבלה ולא איכותי. קניית מזרון היא לא עניין של מה בכך, צריך לדעת להבחין בין מזרון איכותי וטוב לבין מזרון רגיל שבהתחלה אולי באמת נוח אבל עם הזמן נוצרים שקעים ומיד אחריהם מופיעים גם כאבי גב נוראים.

אז איך בעצם המזרון משפיע על נוחות השינה שלנו?

כולנו יודעים ששינה טובה משפיעה על מצב הרוח ותפקודנו היומי לכן אף אחד מאיתנו לא רוצה להתגלגל במיטה וליפול לאיזה בור באמצע הלילה, כשאתם מחליטים שהגיע הזמן לקנות מזרון חדש עליכם ל”בזבז” את הזמן הראוי למזרונים.

מזרון איכותי וטוב הוא מזרון שמקטין את הלחץ המופעל על הגוף ונותן תמיכה טובה לכל חלקי הגוף (במיוחד בעמוד השדרה) בזמן השינה. ישנה נטייה לחשוב שמזרון קשה הוא המזרון הטוב והבריא ביותר אך זו מסקנה לא נכונה ולצערנו נפוצה. המזרונים המומלצים הם לטקס, ויסקו ג’ל ומזרון קפיצים מרופד בשכבות אורטופדיות המעניקים נוחות ותמיכה מרבית לכל חלקי הגוף (חלוקה שווה של משקל הגוף על המזרון).

חשוב לדעת שנוחות זה עניין אינדיבידואלי, לכל אחד יש הגדרה שונה של נוחות. נוחות מתבטאת לפי גובה ומשקל הגוף ולכן זוגות רבים נתקלים בבעיה של נוחות על גבי המזרון אבל יש להם פתרון. ישנם מזרונים רבים העשויים מחומרים מיוחדים המתאימים את עצמם לצורת הגוף של השוכב, כשזוג שוכב על מזרון כזה כל צד של המזרון מתאים את עצמו לנשכב.

כשאתם רוצים לקנות מזרון חדש דבר ראשון תלכו לחנות מוצרי שינה מקצועית, איכותית ובעלת שם, בדקו איזה מזרון מתאים לכם לפי גובה ומשקל גופכם וודאו שהמזרון שבחרתם מגיע עם אחריות ותקופת ניסיון.

כנסו לקטלוג המזרונים שלנו לפרטים נוספים