body:

כיצד לבחור את המזרן הטוב ביותר עבור סוג הגוף שלך

בכוחה וחשיבותה של שנת לילה טוב אסור לזלזל. בעודנו ישנים, רמות הסרוטונין בגופנו משוחזר, והמערכת החיסונית שלנו עובדת  קשה על מנת לשמור על חום הגוף.

השינה היא  מצרך בלתי נפרד מהתפקוד היומיומי שלנו ושם כך, חשוב לישון על מזרון שמתאים ספציפית לך . דבר אשר יגרום לך להתעורר חדש ורענן לעוד יום עבודה; ומצד שני, שינה על המזרון לא תקין תגרום  ללא ספק ללילות רבים ללא שינה, דבר שיגרר אותך להתעורר עצבני ועם כאבי גב.

בחירת המזרן הנכון

בחירת סוגי מזרונים מוצגים בחנויות לסיבה. הם לא הוכניסו לחלון הראווה  או לאגף מסויים על מנת  להיראות יפים או למלא את חלל החדר. הם הונחו שם מסיבה אחת ברורה, כדי שתוכל לבדוק אותם מקרוב . אנשים רבים מאמינים כי כללי התנהגות בקנית מזרון- פשוט כרוכה בישיבה על קצה המזרן. דבר שבדיעבד נשמע מגוחך, שכן אין אתה לא יכול לקבל החלטה רק על ידי ישיבה על מזרון כזה או אחר. מבסיבות הבאות:

  1. אתה הולך לבלות את רוב הזמן שלך שוכב עליו, ולא יושב עליו.
  2.  כשאתה שוכב לישון על המזרון בלילה , זה לא הולך להיות על קצה המזרן, זה הולך להיות באמצע המזרון. לכן עליך לקבל תחושה  שלמה של המזרן.

גורמים חשובים בקניית מזרונים:

ישנם שני גורמים חשובים בקניית מזרונים: נוחות ותמיכה. תמיכה נקבעת על ידי קפיצי הסליל בתוך המזרון עצמו והנוחות מגיעה מהריפוד.

לדברי מומחים אורתופדיים, על המזרון להפעיל לחץ על החלקים הכבדים ביותר הגוף שלך. מזרון  רך מדי יגרום לשירירי הגב שלך לעבוד פי שתיים יותר קשה בעת השינה על מנת לפצות על חוסר התמיכה. לכן חשוב לבדוק אם אכן החנות מציע מזרון אורטופדי. לחצו כאן למעבר שאלות ותשובות בנושא מזרן אורטופדי.

*טיפ : חשוב לקחת בחשבון את הבנייה של כל מזרון בנפרד. שאל את איש המכירות (או עיין באתר האינטרנט של קיינג רואל )

מזרונים עם קצף זיכרון:

קצף זיכרון נוצר על ידי נאס"א לפני עשרים שנה, אבל בטווח הארוך מעולם לא היה בשימוש בתכנית החלל. בסופו של דבר החומר הוכנס לתכולת המזרונים במקום. קצף מזרני זיכרון הפכו יותר ויותר מוכרים בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך לגרם לפופולריות של  המוצר להרקיע שחקים.

קצף זיכרון עשוי מפוליאוריטן חומר אשר הופך מוצק יותר בטמפרטורה קרה ורך יותר בטמפרטורה חמה. ומשום שהוא מגיב לשינויים באקלים, הוא גם מגיב לחום הטבעי של הגוף.

זכור כי למזרן לוקח 15 דקות להגיב לחלוטין לחום של הגוף שלך, מה שיכול להרגיש "מושלם" עבורך בהתחלה עלולה להיות רך מדי ככל שהדקות חולפות.

באמצעות קצף הזיכרון שנדנו לעיל, אפשר להבטיח שנת לילה טוב לכל הצדדים. בגלל שקצף הזיכרון מגיב לשינויים בטמפרטורה (מוצקים יותר, רכים יותר וכ"ו)..

קנייה מזרן באינטרנט:

רכישה מקוונת  של מזרון (כפי שניתן לראות בדוגמאות לעיל King-Royal) היא דרך מצוינת לחסוך כסף. אבל לא הרבה אנשים יקנו משהו חשוב כמו מזרון דרך האינטרנט.

 למזלנו, יש דרך לפתור את הדילמה הזאת. ראשית, לחפש באינטרנט כדי למצוא סוגים שונים של מזרנים שם תראה את שם היצרן, שם הדגם, מספר הדגם, ספירת סליל וכל מידע רלוונטי אחר. בשלב הבא הנו ללכת לאתר האינטרנט של היצרן ולחפש את החנות קרובה אליך ושם לבדוק את המוצר. אפשרות נוספת היא אותו תהליך רק בכיוון הפוך, בקר בחנויות שונות, מצא את מזרן הכי נוח, רשום את פרטיו ולאחר מכן היכנס לאינטרנט כדי להזמין אותו.

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn