כיצד תוכל להאריך את חייו של המזרון שלך

אם אתה מחפש לדעת מתי הגיע הזמן שתחליף את המזרון שברשותך, תוכל להקליק על הקישור הבא: קריטריונים להחלפת מזרון.

שיטות להארכת חייהם של מזרונים:

רבים לא יודעים זאת אך אחת האפשרויות הטובות ביותר שיכולות לגרום למזרון להאריך את חייו דווקא טמונה בניקיון שלנו ומה הכוונה? ובכן, כאשר אנו נוטים להחליף סדינים לעיתים רחוקות, אלו סופגים את הזיעה שלנו – דבר שגורם בסופו של דבר לזיעה להגיע אל המזרון ויוצר גם ריקבון וגם מצב של טחב. אל כל “החגיגה” הזו מתווספת קרדית האבק ולכן חשוב להחליף את המצעים לעיתים קרובות.

כאמור, על מנת לוודא שהמזרון יצליח להישמר לאורך זמן מומלץ להסיר את המצעים בכל תקופה, לפזר מעט סודה לדתייה וזה על מנת להצליח לספוג את השאריות הלחות. יתרה מכך – מדי חודש שימוש באיוורור המזרון ובשואב אבק רק יעשו למזרון טוב.
הפיכת המזרן תורמת להארכת חייו, ושומרת שלא התבלה במהירות.
כמו כן, שימוש במזגן מזרן – על פי הסיבות השונות שציינו לעיל, יכולה לסייע רבות על שמירת המזרן מבלי להתאמץ יתר על המידה בשביל כך. אם אתה עייף כל הזמן ורוצה לדעת מה יכולה להיות הסיבה לכך בהקשר של מזרונים, מומלץ שתקליק על הקישור הבא: הקשר בין מזרון לתחושת עייפות כרונית.

אחד הנושאים שרבים נוטים להזניח או לחילופין פשוט לא מודעים אליו מספיק היא התמיכה המספקת שהמזרון צריך לספק, אך לעיתים המזרן לא מסוגל לספק זאת ולאו דווקא בשל גילו אלא לעיתים הבעיה טמונה במסגרת המיטה ולכן חשוב לבדוק שזו במצב טוב ושכל חלקיה מונחים נכון.
עדיין יש לך שאלות לגבי מזרונים? הקלק על הקישור הבא: מזרונים שאלות ותשובות.