כללים חשובים לפני שרוכשים מזרן

חדר השינה שלנו הוא מהקדש הפרטי שלנו והוא אחד מהחדרים החשובים ביותר בית. למעשה אם תחשבו על כך אז תגלו שבחדר השינה אתם מבלים את מרבית השעות בבית ומכאן חשיבותו הגדולה. והיכן אנחנו מבלים את מרבית השעות הללו? נכון על מזרון. כך שהחשיבות של המזרון מרקיעה שחקים ויש לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מתלבטים היכן לישון. מאמר זה בא לעשות לכם סדר בדברים ולעזור לכם לבחור מזרן איכותי ברמה הגבוהה ביותר. לאחר שתקראו את המאמר הזה אנחנו בטוחים כי תהיו הרבה יותר חכמים ותדעו בצורה הרבה יותר טובה כיצד לבחור את המזרון הטוב ביותר לגוף שלכם.

חשיבות המזרן על גוף שלנו

מדוע כה חשוב להשקיע במזרון? מדוע אנחנו שומעים עוד ועוד דיבורים על מזרונים אורטופדיים? ועל מזרונים מסוג כזה או אחר? מדוע אנחנו מקדישים את כל הזמן הזה לדיון על מזרונים? מה כל כך מיוחד במזרון כזה או אחר בסופו של דבר כל מה שעושים זה לישון עליו. אבל כאן בדיוק מסתתרת הטעות שלכם, נכון אנחנו ישנים על מזרון, והוא משפיע בצורה דרמטית על איכות השינה שלנו. ומדוע השינה כל כך חשובה, מכיוון שהיא משפיעה על הבריאות שלנו. אם לא נישן טוב נסבול מאלף ואחת תופעות רפואיות שצריך להימנע מהן בכול מחיר. אנחנו נסבול מכאבי גב, מבעיות אורתופדיות שונות, מבעיות בלב ועוד כהנא וכהנא בעיות שיכולות להיות חמורות מאוד. בגלל זה מזרון הוא כה חשוב מכיוון שהוא משפיע על הבריאות שלנו באופן ישיר.

כיצד נישן טוב יותר?

בכדי לישון בצורה איכותית אנחנו צריכים לבחור במזרון הטוב ביותר שיש. ככל שנבחר מזרון יותר איכותי כך נבטיח כי נישן בצורה טובה יותר ועל כך אין מחלוקת. אל תתפשרו על איכות השינה שלכם מכיוון שהיא משפיעה כאמור על שלל רחב של דברים. מזרון איכותי יבטיח כי אנחנו נישן בצורה הטובה ביותר ונהיה מרוצים יותר מנושא השינה. ישנו קשר ישיר בין איכות השינה שלכם ובין המזרון עליו אתם שוכבים ועלינו לזכור את הקשר הזה ולשים עליו דגש, ומכאן עלינו להשקיע כמה שיותר במזרון איכותי.

אל תבחרו לבד מזרון

אחת הטעויות הגדולות של כל זוג הוא שרק אחד מבני הזוג בוחר את המזרון. מדובר בטעות קולוסאלית היכולה להשפיע רבות על איכות השינה שלכם. זכרו כי כאשר אתם ישנים על המזרון אתם עושים זאת ביחד ומכאן ששניכם צריכים לישון על המזרון יחדיו ולא לבד. מכאן גם שאתם שניכם צריכים לבחור את מזרן ביחד ולא להשאיר זאת לאחד מבני הזוג. יתכן ומישהו אוהב דרגת קשיחות מסוימת שהשני פחות אוהב וכו’. על כן צריך למצוא את דרך הפשרה ואת זאת ניתן לעשות רק אם שני בני הזוג משתתפים בבחירה של המזרון. בחרו ביחד את המזרון שלכם בכדי להגיע לבחירה החכמה ביותר שיש.

כיצד נבחר מזרון אורטופדי עם קפיצים?

מזרון אורטופדי הוא מזרון שנעשה ברמה גבוהה הרבה יותר בכדי להתאים לגודל הגוף שלכם. מזרונים אורטופדיים מגיעים עם קפיצים ועלינו להחליט האם אנחנו מעוניינים לישון על מזרון עם קפיצים או בלעדיהם. כאשר אנחנו בוחרים מזרון אורטופדי עלינו להחליט ראשית כול מהו הגדול של המזרון שבו אנו מעוניינים. כמובן שהמזרון צריך להיות מותאם למיטה שלנו ולחדר שבו הוא יהיה ממוקם. דבר נוסף שעליו אנחנו צריכים להסתכל הוא דרגת הקושי של המזרון, קרי הקשיחות שלו. כאשר ישנם מספר דרגות קושי שונות ואנו צריכים לבחור את הדרגה המתאימה ביותר בשבילנו. לבסוף יש להסתכל גם על האחריות של המזרון ולכמה שנים היא בכדי שנבחר את המזרון הטוב ביותר שיש.

מהו מזרן גומאוויר?

מזרון גומאוויר הוא מזרן ללא קפיצים ומכאן יש לו יתרונות אחרים לגמרי ממזרן אורטפודי עם קפיצים. מזרן גומאוויר מצופה בחומר הנקרא לטקס או ויסקו. ויסקו הוא חומר הזוכר את גופנו ועל כן שכיבה עליו תהיה רכה יותר. לעומת זאת לטקס הוא חומר אשר מביע יותר התנגדות ואת זאת יש לקחת בחשבון כאשר אנחנו מתלבטים בין המזרונים השונים. גם כאשר אנחנו קונים מזרנים ללא קפיצים אנחנו צריכים להסתכל על מידת הקשיחות של המזרון והאם היא מתאימה לנו. בנוסף אנחנו צריכים להסתכל על מידת האחריות של המזרונים ועד כמה הם מספיקים לנו.

התייעצו עם אנשי מקצוע

כאשר אנחנו מתלבטים איזה מזרון לקנות אנחנו צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. אנשי מקצוע יוכלו לייעץ לנו מניסיונם בכדי למצוא את המזרון הטוב ביותר. לכן כאשר אתם הולכים לחנות פנו אל איש מקצוע איכותי שיסייע לכם לקנות את המזרון הטוב ביותר שקיים ויכול להמליץ לכם על המזרונים האיכותיים ביותר שיש. ככל שאיש המקצוע יותר מקצועי כך אתם תדעו כי אתם תהיו זכאים למזרון איכותי יותר.

לא הכול זה שאלה של מחיר

כאשר אנחנו קונים מזרון כזה או אחר בין אם מדובר על מזרון אורטופדי ובין אם על מזרן גומאוויר אנחנו צריכים להסתכל על מספר פרמטרים. רוב האנשים קוצים ישר לנושא של המחיר ומתלבטים כמה להשקיע במזרון. אך חשוב מאוד לזכור כי כאשר אנחנו קונים מזרון ישנן שאלות נוספות וחשובות פרט לשאלת המחיר ובעיקר שאלת הנוחות של המזרון. מכיוון שמזרון קונים לשנים ארוכות הרי שהמזרון עתיד לשרת אתכם בצורה מלאה במשך שנים ארוכות ועל כן כדאי להשקיע עוד קצת כסף בכדי לקנות את המזרון הנוח ביותר שיש. ככל שנקנה מזרון יותר נוח כך נהיה יותר מרוצים, זכרו על כן כי לא תמיד כדאי לחסוך במזרון ולעתים עדיף לקנות מזרון טיפה יותר יקר אם הוא נוח לנו ואם אנחנו יכולים לסמוך עליו.

הקפידו לקנות מזרונים אצל חברה מנוסה

ישנם בשוק עשרות גורמים המנסים למכור לנו מזרונים, אך מזרון צריך לדעת לעשות ועל כן עדיף ללכת רק לחברה מנוסה שתדע לתת לנו את השירות הטוב ביותר למזרון האיכותי ביותר. ככל שנקנה מזרון אצל חברה יותר טובה כך נדע כי המזרון ישרת אותנו בצורה טובה יותר. ישנה משמעות מיוחדת לחברה ממנה אנחנו קונים את המזרונים ויש לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו קונים מזרון כזה או אחר. אל תתפשרו על החברה ממנה אתם קונים את המזרון מכיוון שאם כן אתם תצטערו על כך ותתחרטו על המזרון שקניתם.

מדוע לקנות מזרנים אצל קינג רויאל?

חברת קינג רויאל היא מומחית מספר אחת בארץ לייצור מזרונים והיא תעשה הכול בכדי שאתם תישנו טוב בלילה. החברה משקיעה מאמצים עצומים בכדי לייצר את המזרונים הטובים ביותר לגב שלכם ולשינה שלכם ואנו עושים הכול בכדי שאתם תוכלו לישון בלילה רגועים ונינוחים. אנחנו גאים הן במזרונים האורטופדיים שלנו והן במזרוני הגומאוויר ואנחנו שמחים לתת לכם את השירות המושלם ביותר שיש. קינג רויאל היא שם נרדף לאיכות המזרונים ולא בכדי מדובר באחת מחברות המזרונים המובילות בארץ ויש שיגידו המובילה ביותר.