כל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני רכישת המזרן החדש

החלטתם להתחדש במזרון חדש? הרי שמדובר על רכישה נפלאה שעתידה לשרת אתכם לטווח הארוך. רגע לפני שאתם יוצאים לבצע את הרכישה החדשה שלכם, חשוב שתיקחו כמה פרמטרים בחשבון. ראשית, חשוב שתשאלו את עצמכם איזה סוג מזרון אתם אוהבים. כיום מוצעים לרכישה מזרונים רבים – קשים או רכים, בעלי קפיצים או בלי, כאלו המגובים בשכבות של לטקס או ויסקו וכדומה. לכן, טרם אתם יוצאים לרכוש את המזרן, נסו להגדיר לעצמכם איזה סוג אתם מחפשים. ככל שתגדירו יותר את המזרון האידיאלי עבורכם, לרבות סוג, תקציב, וזמן אספקתו – כך הרכישה תתבצע בקלות ומהירות.

מזרן איכותי, גם במחיר נוח:

כאשר מדובר על איכות השינה שלכם, הרי שאין לה מחיר. אם נדייק, המחיר שלה לאו דווקא חייב להיות כזה שישאיר לכם חור בכיס. כיום, עומדות בפניכם מניפה עשירה ומגוון רחב של מזרונים שונים, כך שתוכלו לשלב בין איכות המזרון שתרצו לבין המחיר הנוח לכם ביותר. פעם קניית מזרון הייתה קנייה שהיה צריך להתכונן אליה מראש, אך כיום, תשמחו לגלות כי תוכלו למצוא מזרונים איכותיים במחירים נפלאים ונוחים לכל כיס. שמעתם על מזרונים מומלצים וחוששים שדווקא הם יקרים? תתפלאו לגלות כי נוחות אינה מילה נרדפת ליוקר. מרבית המזרונים כיום מתחילים ב-1000 שקלים ומגיעים עד כ-5000 שקלים. בטווח הזה לבטח תמצאו מזרנים מומלצים שיתאימו לכם גם בנוחות וגם במחיר.

אילו סוגים מזרונים קיימים היום?

בצאתכם לרכוש את המזרון החדש שלכם, חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים. כיום קיימים מספר סוגים עיקריים של מזרונים: מזרון קפיצים, ספוג לטקס וספוג פוליאוריטן. באשר למזרן הקפיצים, חשוב שתדעו שככל שהמזרן מכיל מספר גבוה יותר של קפיצים, כך הוא איכותי יותר. כמו כן, חשוב לשים לב לגודל הקפיצים שכן גם הם משפיעים על איכות המזרון. מזרון הלטקס הינו מזרן שהוכתר לא אחת  כמזרון העמיד לשנים רבות ביותר. הוא אינו סופח חומרים אלרגנים, כך שאלו הסובלים מאלרגיות, יוכלים למצוא בו פתרון ראוי לחדר השינה. לבסוף, מזרוני ספוג פוליאוריטן, הינם המזרונים הנחשבים זולים יותר ועל כן לעתים הבחירה הטבעית נעשית דווקא בהם. למרות שמדובר במזרון זול וקל משקל, הוא אינו מומלץ לאנשים הסובלים מבעיות גב. יחד עם זאת, עדיין מדובר על מזרון העונה על צרכים של רבים.

במידה והנכם סובלים מבעיות אורטופדיות שונות, ההמלצה הרווחת היא לרכוש מזרונים אורטופדיים. מדובר על מזרונים המיוצרים בטכנולוגיה חכמה, המעניקים לכם תמיכה כוללת לגב ולצוואר ובעיקר מבטיחים לכם לילה טוב. לקריאה על מזרונים אוטופדים והקלה על בעיות גב לחצו כאן

מה קורה כשבוחרים מזרן שלא מתאים לכם?

איכות המזרון משפיעה באופן ישיר על איכות השינה שלכם, מה שאומר שבמידה ובחרתם במזרון שאינו מתאים לכם, עלולים להיות לכם לילות ארוכים ללא שינה. מעבר לעובדה כי מזרון שאינו נוח לכם פשוט לא יאפשר לכם לישון לאורך כל הלילה, רק שבמקרים מסוימים אף תחושו כאבים בצבר ובגב. לכן, בעת רכישת המזרון, ציינו בפני אנשי המכירות המקצועיים את הצרכים שלכם מהמזרון, ואלו ידאגו להתאים לכם את זה למתאים לכם ביותר.