מיטות זולות ועדיין לקום אחרי שינה איכותית

אז מה צריך לעשות כדי שהשינה תהיה איכותית וטובה יותר? כמובן, שיש לבדוק שתנאי חדר השינה שלנו מתאימים ונוחים לנו: מיזוג האוויר, זרימת האוויר, תאורה ורעש סביבתי  ובעיקר- מיטה נעימה ונוחה!  כלומר: מזרון איכותי וכרית נוחה!   

אחרי שינה טובה ואיכותית. יש הרגשה טובה של התחדשות. כוח ומרץ להתחיל את היום החדש. אנרגיה חיובית ורצון לפעול ולעשות. הרגשה של יום חדש!
אבל, לפעמים, גם אחרי שינה ארוכה של לילה שלם. קמים בבוקר בהרגשה שלא ישנו מספיק. תחושה של עייפות, חוסר שינה וחוסר מרץ. תחושה זו, גורמת לנו לרוץ לרופא, להיבדק, לקחת תרופות ותוספי תזונה רק כדי לגלות שכלום לא עוזר!  העייפות עדיין כאן. ולא נראה שהיא מתכוונת להיעלם. אם גם אתם מרגישים כך לפעמים, יכול להיות שהפתרון פשוט וקל ממה שאתם מתארים לעצמכם. מחקרים מוכיחים ששינה לא איכותית, גורמת לתחושת העייפות וחוסר המרץ המוכרים.

לקריאה על מזרונים אורטופדיים ובעיות גב לחץ כאן

מיטות זולות

יש לבדוק שהמזרון עליו אנחנו ישנים, מתאים לנו, נוח ונותן תמיכה טובה לגוף בזמן השינה. מזרון אורטופדי טוב שמספק שינה טובה ואיכותית באמצעות בלמי זעזועים מובנים ומספק תמיכה טובה לשלד, לשרירים ולכל מערכות הגוף בזמן שאנחנו ישנים ופחות שולטים בתנוחת הגוף שלנו.
כיום, מקובל ביותר להשתמש רק במזרונים אורתופדים המספקים לגוף את כל התמיכה שהוא זקוק לה, בנוסף להיותו של המזרון אורתופדי, יש לבדוק את איכות חומרי הגלם מהם עשוי המזרון. מזרון העשוי מחומרי גלם איכותיים, יכול לעמוד בלחץ הגוף המופעל עליו למשך שנים ארוכות. הוא אינו משנה את צורתו, לא מתבלה, אינו סופג ריחות וניתן להשתמש בו לאורך ימים ושנים ועדיין לקבל שינה טובה ואיכותית. קיימים בשוק סוגי מזרונים מגוונים. כדי לבחור את המזרון המתאים ביותר עבורכם כדאי התייעץ עם מומחים בעלי ניסיון מקצועי.

איך יודעים שהכרית איכותית ?

כרית איכותית היא כרית המספקת תמיכה לחוליות הצוואר ולראש במהלך השינה. כרית טובה ואיכותית, משפרת את איכות השינה ויכולה לעזור בהתמודדות עם קשיי שינה ונחירות. כאשר משתמשים בכרית איכותית מרגישים שהראש נח במקום, הצוואר נתמך והתחושה הכללית של הראש והצוואר בזמן השכיבה היא של נינוחות.

כדי להתעורר ליום חדש, מלאי מרץ ואנרגיה טובה – עליכם רק לבחור את הכרית והמזרון המתאימים עבורכם בדיוק.

המומחים של קינג רויאל יעזרו לכם, בנינוחות ונעימות לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.