מה מומלץ בתחום מזרונים אורטופדיים

בואו נשרטט יחדיו את הסיטואציה הבאה: אתם עומדים ללכת לישון, כבר נכנסתם לשינה עמוקה ופתאום, ללא כל סיבה הנראית לעין, אתם מתעוררים באמצע הלילה, מסתובבים מצד לצד ופשוט מתקשים להירדם. קמים בבוקר עייפים, עצבניים והתפקוד הסדיר שלכם במהלך היום נפגע, יחד עם מצב הרוח שלכם. כתוצאה לכך באופן ברור מאליו גם הערנת שלכם נפגעת.
תוהים אודות בעיות שינה? הקליקו על הקישור המצורף: אילו בעיות שינה מעידות על כך שעליכם להחליף מזרון?.

מה בנוגע לכאבי הגב? ובכן, אם המזרן שלכם כבר בן כמה שנים, אם אתם נוטים לקום עם כאבי גב לא מוסברים, כאבי צוואר, גב תחתון וכן הלאה, ככול הנראה שהמזרון פשוט לא תואם את הצרכים שלכם או שהבלאי הטבעי שלו בא לידי ביטוי. אין כל צורך “להשלים עם המצב” ובדיוק בשל כך אנו נדבר היום על אחת האפשרויות הטובות ביותר, ניחשתם נכון – מזרונים אורתופדיים.
רגע לפני שנמשיך אם שמעתם בעבר על חומרי בעירה למזרונים אך לא היה לכם ברור במה מדובר? הקליקו על הקישור הבא: מדוע אסור לרכוש מזרון עם חומר מעכב בעירה?

על מה לשים דגש ברכישת מזרון אורתופדי?

ראשית כל, חשוב מאוד להבין שתחת כל סוג של מזרון בין אם אורתופדי, בין אם ויסקו ובין אם קפיצים (וכן הלאה) ניתן למצוא “תת קטגוריות” ולכן אנו נדבר באופן כללי יותר על האפשרות הנהדרת כאשר יש לקחת בחשבון שניתן לבחור מספר סוגי מזרונים אורתופדיים – מזרון אורתופדי קשיח יותר, פחות, מזרן אורתופדי מתכוונן וכן הלאה.

לרוב, מזרונים אלו נחשבים כאיכותיים יותר בשל התרכובת שלהם, כלומר, קפיצי המזרן יושבים “כל קפיץ בכיס נפרד” ומעל אלו שכבת תמיכה מאוד נוחה או לחילופין בשיטת “ליבת קפיצים”. לרוב מזרנים אלו משלבים את הטכנולוגיות המתקדמות והטובות ביותר וזה בכדי לשפר באופן משמעותי את תנאי השינה. ניתן לשלב מזרוני ויסקו, לדוגמא, עם מזרון אורתופדי וליהנות מהיתרונות של שני הסוגים יחדיו.

במידה והינכם מוצאים מזרון אורתופדי במחיר אטרקטיבי אך לא מוצע לכם, במסגרת מעמד הרכישה, אחריות על המזרן, מומלץ מאוד לקרוא את המאמר הבא: מדוע אחריות על מזרונים כה חשובה?