מה צריך לדעת בשביל לבחור מזרוני ספוג?

מזרון איכותי מטרתו העיקרית היא לספק תמיכה לכל חלקי הגוף בזמן השינה, תמיכה זו תורמת  לשינה רציפה ואיכותית לאורך כל הלילה.

עם ההתפתחויות בתקשורת והאינטרנט, ישנן לא מעט תוכניות ומאמרים בתחום הבריאות והאורתופדיה, וכך גוברת המודעות לאורך חיים נכון המורכב מתזונה ופעילות גופנית אך לא רק, מזרון איכותי הוא חלק בלתי נפרד ממשוואה זו. שינה על גבי מזרון אורטופדי מוכחת כמפיגה מתחים ומרגיעה את הגוף, העצמות והשרירים.

מזרוני ספוג אורטופדיים:

עד לא מזמן מזרוני ספוג נחשבו כמזרונים זולים ולא איכותיים, בטח שלא הוגדרו כמזרונים אורוטפדיים, מזרוני ספוג היו מיועדים לילדים קטנים  או תינוקות, כי בשנים הראשונות בחייהם תחלופת המזרונים היא גבוהה יותר ולכן מזרון זול נחשב כפתרון אולטימטיבי עבורם. אך עם ההתפתחות הטכנולוגית של ייצור מזרונים אורטופדיים מזרוני הספוג הפכו למזרונים איכותיים ואורטופדיים לכל דבר, המעניקים תמיכה לגב ובעלי רמת קשיחות משתנה.

מזרוני ספוג בשילוב של לטקס או ויסקו ג’ל מעניקים התאמה מושלמת בין גוף האדם למזרון, תמיכה זו מביאה לפחות תזוזות והתהפכויות במהלך השינה והתוצאה היא שינה איכותית לאורך כל הלילה ללא הפרעות.

בחירת מזרון ספוג איכותי:

מזרוני ספוג הם בעלי דרגות צפיפות שונות הקובעות את רמת הקשיחות שלהם, והם נבדלים בעובי. כמו כל מזרון נוחות היא הפרמטר שמנחה אותנו לבחירה. לכן לנסות כמה דגמים שונים בעלי רמת קשיחות שונה ועובי שונה על מנת לקבל את החלטה שהכי מתאימה לגב שלכם.

מזרון ספוג מכונה גם מזרון אורטופדי ללא קפיצים, מזרונים אלו בעלי 2 שכבות ספוג הנבדלות ברמת הצפיפות שלהן אחת מהשנייה, וניתן לשלב שכבת לטקס או ויסקו עליונה.

שתי שכבות הספוג השונות מעניקות גמישות אך גם מונעות שקעים המוצרים במרכז הכובד של הגוף.

מזרוני ספוג הם מזרונים אורטפדיים לכל דבר, ההבדל בין מזרון ספוג פשוט למזרון ספוג אורטופדי נובע מאיכות הספוג שהוא מכיל וכמות  השכבות השונות.  המדד המדויק לאיכות המזרון הוא תקופת האחריות הניתנת עליו. מזרון איכותי מקבל אחריות ארוכת טווח מהיצרן, עקב חומרי הגלם האיכותיים שהוא מכיל.