מזרון אורטופדי הבחירה השקולה

כשתגיעו לחנות המזרונים קרוב לוודאי שלא תדעו להבדיל בין סוגי המזרונים השונים ולהכריע איזה מהם הוא הבחירה הנכונה עבורכם. מהו ההיצע הקיים היום בתחום של מזרונים אורטופדים?

יתרונות בשינה עם מזרון אורטופדי

כפי שציינו איכות המזרון נקבעת לפי התמיכה שהוא מעניק לגוף וזהו היתרון שיש למזרון אורטופדי על פני מזרונים אחרים, הגב שלנו בנוי  מחוליות, לכן אנחנו צריכים לחפש את המזרון שיקנה לנו תמיכה ולחץ משתנים לכל נקודה בגוף. יצרני המזרונים נעזרים במחקרים ובדיקות שנעשו על ידי מומחים בתחום האורטופדיה על מנת לייצר מזרונים איכותיים המותאמים לקשת רחבה של אנשים הסובלים מבעיות גב.

קצת על מהזרונים

מזרונים אורטופדיים כוללים בתוכם קפיצים צפופים ומבודדים אשר מעניקים תמיכה לכל חלק נפרד בגוף בהתאם ללחץ המופעל. רבים סוברים כי מזרון קשיח הוא יותר בריא לגב, זהו מיתוס! המזרון צריך להיות בראש ובראשונה נוח, בין אם רך או קשה או חצי-חצי. מזרונים אורטפודים רבים כוללים גם שכבה של ויסקו או לטקס במעטפת החיצונית של המזרון, סוגי המזרונים אלו מומלצים בעיקר בגלל הגמישות הגבוהה שלהם במיוחד מזרוני ויסקו אשר מקבלים את צורת הגוף לפי החום שמופרש ממנו לתוך המזרון.

מה חשוב לבדוק לפני הרכישה?

לפני הכול תבדקו האם הוא נוח לכם ולבני זוגכם אסור להתפשר על הנוחות! לקרוא על תכונות המזרון, מהי דרגת הקושי, האם יש לו פתחי אוורור, מאיזה חומר הוא עשוי, באיזה שיטה הוא מיוצר והכי חשוב כמה שנות אחריות יש לו. ככל שלמזרון יש יותר שנות אחריות כך מדובר במזרון שעשוי ממיטב חומרי הגלם ובשיטת ייצור איכותית. גם אם מדובר במחירים גבוהים במקצת ממה שחשבם תזכרו מדובר בהשקעה לטווח הארוך לפחות לעשר שנים הקרובות.