מזרון אורטופדי מהו

חסך מתמשך בשעות השינה גורם לתפקוד לקוי ומתח שיכול לגרום למחלות לב, לכן שינה טובה חשובה גם מבחינה בריאותית.

סיבות אלו הפכו את המוצר מזרון אורטופדי הכרחי בכל חדר שינה, מזרונים אורטופדיים מספקים נוחות מקסימלית בעזרת תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף בזמן השינה ומעניקים שינה איכותית למשך כל שעות הלילה.

מה זה מזרון אורטופדי?

מזרון המספק תמיכה מלאה לעמוד השדרה שרירי הגב, הכתפיים והחוליות השונות בעמוד השדרה, בעבר מזרונים אורטופדיים נועדו לאוכלוסייה מסוימת הסובלת מבעיות גב, היום מזרונים אלו כבשו את כל חדרי השינה בארץ ועולם. המודעות ששינה ללא הפרעות היא הכרחית לתפקוד יומיומי פעיל, ומניעה של בעיות גב עתידיות, גרמה למרבית האוכלוסייה לחפש אחר מזרון איכותי המעניק תמיכה אורטופדית לגב.

היתרונות של מזרונים אורטופדיים:

היתרון החשוב ביותר הוא בספיגת הלחץ שמופעל עליהם לאורך שימוש ממושך, כל אדם מפעיל לחץ בזמן השינה על ידי מרכז הכובד שבגוף. מרכז הכובד הוא אזור הישבן והירכיים, מזרונים אורטופדיים מחלקים את הלחץ בצורה שווה בעזרת בולמי זעזועים רכים המפוזרים בכל פני השטח של המזרון ומונעים שקעים. במזרונים אורטופדיים איכותיים אנו נהנים מתמיכה מלאה לכל חלקי הגב והתאמה מלא לכל קימורי הגוף, כך שהגוף ושריריו יכולים להשתחרר בזמן השינה.

איזה סוגי מזרונים אורטופדיים קיימים?

מזרונים אורטופדיים משלבים בין חומרים טבעיים וסינטטיים שתפקידם הוא להתאים את המזרון למבנה הגוף באופן מדיוק, היום קיימים כמה שילובים מבוקשים מזרוני קפיצים מבודדים, מזרוני ויסקו, ומזרוני לטקס. גוף המזרון עשוי או קפיצים (מבודדים או משולבים) או ספוג. מזרוני ספוג מגיעים בכמה דרגות קושי הנקבעות על פי רמת הדחיסות של הספוג. בואו לגלות איך מזרון אוטופדי יכול להקל על כאבי גב

מזרוני לטקס- מדובר על שכבה חיצונית (בעובי משתנה ממזרון למזרון) העוטפת את גוף המזרון שעשוי או קפיצים או ספוג. לטקס מקורו בעץ הגומי דבר המעניק גמישות מרבית אך גם מונע הצטברות של קרדית האבק ולכן מאוד מתאים לאנשים הסובלים מאלרגיות.

מזרוני ויסקו- ויסקו ג’ל הינו חומר סינטטי שפותח במעבדות נאס”א, החומר קולט את חום הגוף תוך כדי מצב שינה ומתאים עצמו בדיוק לצורת הגוף. לאחר השינה המזרון מתיישר חזרה ונותר ללא שקעים. כמו הלטקס גם הויסקו מהווה מעטפת על גוף המזרון שילוב של מזרוני קפיצים או ספוג עם ויסקו הוא פופולארי מאוד בשנים האחרונות.