מזרונים אורטופדיים לגיל הזהב

מזרונים אורטופדיים לגיל הזהב הם תרופה מונעת נפלאה לאיכות שינה בריאה ולאורח חיים תקין. ישנן בעיות רבות הנגרמות לגוף בגיל הזהב עקב שינה על מזרונים לא מתאימים ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא שימוש במזרונים אורטופדיים.

בעיות נפוצות עקב שינה על מזרון לא טוב:

שעות השינה בלילה הם זמן קריטי לגוף האדם, במהלך חיינו לרוב איננו מודעים לחשיבות שינה על מזרון אורטופדי עד שאנו מגיעים לגיל הזהב. שינה על מזרונים אורטופדיים לגיל הזהב לעיתים יכולה להיות הכרח פיזיולוגי על מנת לשמור על בריאות הגוף. ישנם מחלות שונות,  תפיסויות שרירים, בעיות גב, כאבי גב, יציבה לא נכונה או החמרה במצבים של פריצות דיסק וכדומה שיכולות להוות סיכון גבוה לאנשים בגיל הזהב.

מה זה מזרון אורטופדי?

מזרונים אורטופדיים הם מזרונים מיוחדים המותאמים לספיגת לחץ פיזי בזמן השינה. כל אדם בממוצע צורך בין 7-8 שעות שינה בלילה, בזמן השינה מופעל לחץ על המזרון בהתאם למשקל גופו של האדם. שינה על מזרון אורטופדי מסייעת בתמיכה ממלאה לעמוד השדרה, הכתפיים והראש, הם עשויים מחומרים איכותיים ובמבנה הפנימי שלהם משולבים בולמי זעזועים לכל אורך המזרון השומרים על הגוף במהלך השינה. מזרונים אורטופדיים לגיל הזהב הם תרופה מונעת מעולה לבעיות גב ובעיות שונות שעלולות להתעורר עקב שינה על מזרון לא נכון. לקריאה על מזרונים אורטופדיים ובעיות גב כרוניות לחץ כאן

יתרונות של מזרונים אורטופדיים:

יתרונות שינה על מזרונים אורטופדיים במיוחד בגיל הזהב מתבטאים בעיקר בשמירה על מצב בריאותי תקין ואיכות שינה טובה המשפיעה על רמת האנרגיה והתפקוד בחיי היום יום. גיל הזהב יכול להיות גיל בו הגוף מאבד מכוחו ולכן יש להעניק לו תמיכה מיוחדת. מזרונים אורטופדיים עשויים מחומרי איכות כמו: ויסקו או לטקס שתפקידם לשמור על תמיכה נכונה לכל מבנה גופני.

מחירים:

מחירים של מזרונים אורטופדיים נעים בין טווח של מחירים ממוצעים הנקבעים בהתאם לאיכות החומרים, איכות הייצור, שימוש בטכנולוגיות  ייצור חדישות ומבנה המזרון. במהלך רכישת מזרון הקפידו לבחון היטב את יתרונות המוצר ואת הפונקציות האורטופדיות שלו.

מזרונים אורטופדיים לגיל הזהב הם תרופה מונעת נפלאה לאיכות שינה בריאה ולאורח חיים תקין. אל תתפשרו על הבריאות שלכם – מזרונים אורטופדיים יבטיחו לכם שינה מתוקה ונינוחה.