body:

מזרונים אורטופדיים

 

מה אם היינו אומרים לכם כי אין כזה מונח " מזרונים אורטופדיים "? מה אם הייתם יודעים כי "אורטופדי" זה בעיקר בראש שלנו?

מופתעים? בואו נעשה לכם מעט סדר. כל חברות המזרונים, הקטנות והגדולות, מוסיפות לצד שמות המוצרים שלהן, את המילה "אורטופדי" על כל הטיות המילה, בצמוד למילה מזרון/ מזרונים אך, האם עצם המילה, מעידה על איכותו הבריאותית האמיתית של המזרון?

בכל פעם שאנו אומרים את המילה "אורטופדי", אנו מתרגמים/ מתייגים אותה לאיכות, אם מוצר כלשהו מוצמד למילה "אורטופדי" אנו מסיקים כי מדובר על מוצר איכותי בעל תכונות בריאותיות, משמע, זהו מוצר איכותי וטוב בהרבה מזה שאינו "אורטופדי". אך האם באמת כך?

מזרונים אורטופדיים. כמה אורטופדי צריך להיות?

כאשר אנו אומרים "מזרונים אורטופדיים", אנו למעשה מתכוונים למזרנים בעלי אזורי תמיכה לכל חלקי הגוף – שלד, מפרקים וגב, משמע, שכל סוגי המזרונים שנבחר, נרצה שיהיו "אורטופדיים" ומתאימים לגופנו ולכן, השאלה שיש לשאול היא לא "כמה אורטופדי?", אלא "מהי דרגת הקושי המתאימה לנו?"

יועצי השינה שלנו בקינג רויאל, ממליצים לבחור במזרון שכשאר תשכבו עליו, תרגישו מינימום שינוי בגוף ובכלל הגב, אם תבחרו במזרון רך מדי, החלקים ה"כבדים" יותר בגוף, ישקעו וילחצו על הגב ועמוד השדרה, לכן, בחרו מזרונים עם דרגת קושי נוחה לכם מצד אחד וקשיחה דיה שלא תשקעו, מן הצד השני. חשוב לדעת כי ככל שמשקל הגוף כבד יותר ישנה משמעות גדולה יותר לדרגת הקושי התייעצו עם יועצי השינה שלנו, נשמח לסייע.

למי מתאים לרכוש מזרון אורטופדי?

שאלה רטורית והתשובה ברורה. מזרונים אורטופדיים, מתאימים לכולם, שכן, הם תומכים בכל אזורי הגוף באופן שווה לכל אורכו, כולל עמוד השדרה, הכתפיים, השכמות והרגליים. מזרון אורטופדי טוב, הוא נוח ומתאים לכם ספציפית עם דרגת קושי נוחה לכם, מזרון אורטופדי מתאים כמובן גם לילדים, מבוגרים וקשישים. במידה ואתם סובלים מבעיה אורטופדית מוגדרת, היוועצו עם הרופא המטפל ושאלו אותו על איזה מזרון הוא ממליץ בהתחשב במצבכם ובדקו התאמות בחנות, במעמד הרכישה.   

מה חשוב לדעת כאשר רוכשים מזרונים אורטופדיים?

מזרון לא קונים כך סתם וישנם כמה דברים חשובים אשר יסייעו לכם לבחור באופן מיטבי, את המזרון המתאים לכם:

 • האם החברה בה אתם רוכשים את המזרון, מאפשרת תקופת ניסיון בבית ולכמה זמן?
 • האם תקופת הניסיון עם או בלי ניילון?
 • ממה עשוי המזרון (בדים נושמים, היפואלרגניים, מנדפי זיעה, דוחי אבק וכיו"ב)
 • האם המזרון דו”צ והאם יש צורך להפכו אחת לתקופה?
 • אחריות המוצר- לכמה זמן ומה התנאים?
 • התחייבות על המוצר- האם ניתנת התחייבות לפתרון ו/או הקלה על השינה, כאבי גב וגוף, תשישות וכיו”ב.

נוכל לומר אם כן, כי כל מזרון אשר מעניק  אזורי תמיכה לכל חלקי הגוף – שלד, מפרקים וגב, נחשב למזרון איכותי וטוב, או אם תרצו – אורטופדי. איזה מהסוגים השונים מומלץ יותר או פחות?

 • מזרון לטקס – גומי טבעי, גמיש ואלסטי בעל רמת אוורור גבוהה ותמיכה מלאה לגוף, המאפשרת שינה נוחה ואיכותית. הלטקס דוחה אבק ומתאים לסובלים מאלרגיות, דוחה לחות, שומר על טמפרטורה קבועה ומונע הצטברות של ריחות לא נעימים.
 • מזרני קפיצים: קפיצים מבודדים או משולבים. מזרון קפיצים מבודדים, הוא מזרן שכל קפיץ עטוף בכיס ומחובר לשורות אורכיות שמרכיבות את המזרן. מזרן קפיצים משולבים המחוברים יחדיו ויוצרים יחידה אחת.  איכותו של המזרון תלויה בצפיפות הקפיצים ובתהליך עיבודם. מזרון הקפיצים המבודדים  תומך טוב יותר את הגוף. בעוד קפיצים משולבים מבטיחים תמיכה מלאה של הגוף, קפיצים מבודדים יוודאו שבעוד שותפכם למיטה מתהפך מצד לצד אתם לא תחושו בדבר (הערה: מזרוני הקפיצים- שני הסוגים- נשחקים מהר יותר.ורגישים לתנודות)
 • מזרון ויסקו – מזרון אלסטי המתרכך במגע עם חום הגוף ומתאים את צורתו לזו של האדם השוכב על המזרון, מה שמעניק שינה איכותית ובריאה. טכנולוגית המזרון מבוססת על פיזור הלחצים לכל אורכו ומעניקה תמיכה ושחרור לחצים. מומלץ עבור אנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות ובעיות גב שונות.

לסיכום, אין זה משנה איזה סוג מזרון תבחרו, חשוב לזכור כי, מזרון טוב הוא מזרון נוח לכם וכזה שמעניק

אזורי תמיכה מקסימליים לכל אורכו של הגוף.

מזרונים אורטופדיים רק עם קינג רויאל.

קינג רויאל מתמחה בייצור ושיווק מזרנים ומוצרי שינה משלימים יותר מ – 15 שנים. אנו מציעים לקהל לקוחותינו העסקי והפרטי, פתרונות מותאמים לשינה ולאירוח, תוך הקפדה על איכות חומרים המעניקים לכם שינה איכותית אמתית. חברת קינג רויאל מייצרת אל כל סוגי המזרנים האורטופדיים:

 • מזרוני ויסקו.
 • מזרוני לטקס.
 • מזרוני קפיצים מבודדים.
 • מזרונים בהתאמה אישית.
 • מזרונים למיטות מתכוונות.

כל אחד מהמזרונים שלנו, עשוי ממיטב חומרי הגלם ומיוצר בפס ייצור טכנולוגי מתקדם במיוחד, מה שמבטיח את איכותם וחוזקם של המזרונים לאורך שנים.

המרוץ הבלתי פוסק להמשיך ולפתח מזרונים איכותיים, הן ברמת איכות החומרים, הוא אשר מביא בסופו של תהליך, לשינה טובה ובריאה ללקוחותינו ועל זה, אנו לא מתפשרים.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו, להתרשם מהמזרונים, המיטות והמוצרים השונים הנוספים, מחלקת שירות הלקוחות שלנו תשמח לשמוע מכם ולסייע לכם תמיד בכל שאלה.

בין המוצרים השונים שלנו, תוכלו למצוא מיטות מעוצבות, מיטות ילדים, ספות מתכווננות, כורסאות ופתרונות שינה יעודיים עפ"י צורך ודרישה.

כחברת מזרונים המוכרת לעשרות רבות של חנויות ברחבי הארץ את מוצריה האיכותיים וכחברה בארגון אמון הציבור למען הגינות בעסקים אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי אמיתי ואת כלל המוצרים שלנו למכירה, ללא פערי תיווך – מאתנו ישירות אליכם, מה שמבטיח לכם מחירים אטרקטיביים ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם,

בברכת שינה טובה ובריאה,

צוות קינג רויאל.

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn