body:

מזרונים אורטופדים במבצע

מזרונים אורטופדים במבצע, קונים רק אצלנו בקינג רויאל! הגיע הזמן ואתם זקוקים למזרון חדש, טוב, איכותי, כזה שיאריך ימים ולא יתבלה במשך השנים, אין צורך להמשיך ולחפש, הגעתם למקום הנכון. הצוותים המקצועיים ויועצי השינה שלנו, ממתינים לכם וישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ביותר לרכישת המזרון המתאים לכם.

 

חברת קינג רויאל מייצרת ומשווקת מזרונים אורטופדים במבצע, מותאמים אישית לכל לקוח ועפ"י דרישה. את הדגמים השונים ניתן לראות כאן באתר, בסניפי החברה, או בנקודות המכירה השונות. צרו קשר כעת לרכישת המזרון החדש שלכם.

מזרונים אורטופדים במבצע- האם כדאי?

אנו, כצרכנים, אוהבים מבצעים ולכן, כחברה, מקפידים להציע לקהל לקוחותינו הרחב מזרונים אורטופדים במבצע, כך שיוכלו לרכוש את המזרון המתאים להם ביותר במחיר משתלם כמו גם, יכולים לקוחותינו, להתנסות ולקחת את המזרון לתקופה של 30 לילות, כך שלאחריהם יוכלו בוודאות לדעת, האם מתאים להם המזרון או לא.

כדאיות המבצעים שלנו, משתלמת ביותר, שכן, אמנם המחיר – מבצע, אך איכות המזרונים גבוהה במיוחד, ככל המזרונים אותם אנו מייצרים.

מזרון "רגיל" או מזרון "אורטופדי"?

נדגיש ונאמר, כי כל מזרון אשר מותאם לצורת גוף האדם ומאפשר שינה טובה ואיכותית, נחשב כ"אורטופדי" למרות שבין אנשי המקצוע, אין מונח שכזה- מזרון אורטופדי, אלא מזרון בעל אזורי תמיכה לכל חלקי הגוף – שלד, מפרקים וגב וזהו סוג המזרון המתאים לשינה טובה, בין אם הוא "רגיל" או "אורטופדי" זו הדרישה העיקרית החשובה לכם, משמע, כל סוגי המזרונים שנבחר, נרצה שיהיו "אורטופדיים" ומתאימים לגופנו ולכן, השאלה שיש לשאול היא לא "האם לרכוש מזרון אורטופדי?", אלא "מהי דרגת הקושי של המזרון, המתאימה לנו?" כאשר אתם יוצאים לחיפוש מזרון חדש, אנו בקינג רויאל, ממליצים לכם לעצור לרגע ולחשוב מהם הצרכים שלכם ומנהגי השינה ומהי דרגת הקושי המועדפת/ מתאימה, שכן, לכל אחד מאתנו ישנה את הדרגה המתאימה לו יותר, תוכלו לבחור מזרון רך, חצי קשה, קשה ובלבד שהמזרון יתמוך בגופכם לכל אורכו.

איך לרכוש מזרונים אורטופדים במבצע?

על מנת להתעדכן במבצעים השוטפים שלנו בקינג רויאל, תוכלו לצור קשר טלפוני, טרם הגעתכם, עם סניפי החברה, או להתעדכן באתר. אנו מקפידים על מבצעים אטרקטיביים ביותר, תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת בייצור המזרונים מהסוגים השונים. לפניכם כמה כללי אצבע לרכישת המזרון המתאים עבורכם:

  • ספק/חברה/ יצרן המזרונים: חשוב לדעת כי למזרונים שלכם יש "אמא ואבא" ולכן, בדקו היטב מיהו הספק והאם אמין ומוכר, כך תוכלו להימנע מהפתעות לא נעימות באספקה/ באחריות על המזרון וכדומה.
  • לנסות תמיד: מזרון לא קונים כמו ירקות וחשוב להתנסות באמת, על מנת לדעת אם המזרון מתאים לכם, אם לאו ולכן, טרם הרכישה, בדקו מול הספק/ החברה האם ניתן להתנסות במזרון ומהו משך תקופת ההתנסות.
  • מפרט טכני: בדים היפואלרגניים, נושמים, מנדפי אבק ולחות, תפרים חזקים, גובה אורך, רוחב המזרון, בדקו מהו המפרט של המזרון והאם מתאים לכם ולדרישותיכם.
  • אופן "השימוש": במעמד הרכישה שאלו את נציג המכירות, האם מדובר במזרון אשר יש להפכו והינו דו"צ או, מנגד, כזה שאין צורך בכך.
  • אחריות על המזרון: לכמה זמן ומה התנאים?
  • ·         "תיאום ציפיות": כאשר אתם רוכשים מזרון חדש, אתם מבקשים שינה איכותית, פתרונות עבור כאבי גב וגוף, תמיכה ונוחות- בדקו מול נציג המכירות של הספק, כי אכן כל אלו מתממשים במזרון החדש שלכם.

לאחר שווידאתם כי כל הצרכים מתקיימים במזרון המיועד, קחו אותו לניסיון ורק לאחר תום התקופה – החליטו.

סיכמנו אם כך, כי המונח "אורטופדי" מייצג פיזור אזורי תמיכה לכל חלקי הגוף כאשר שוכבים על המזרון, נותר איפה, לבדוק אילו סוגי מזרונים קיימים.

ישנם שלושה סוגי מזרונים נפוצים ומוכרים בשוק: קפיצים, לטקס, ויסקו.

לכל אחד מסוגים אלו, ישנן תכונות מאפיינות המתאימות לכל אחד, כך שניתן תמיד לבחור מבניהם את המתאים לכם ביותר, למשל:

מפרט מזרון קפיצים: ניתן להבחין בין שני סוגי מזרוני קפיצים: משולבים / מבודדים.

מזרון קפיצים משולבים הינו מזרון בו כל הקפיצים מחוברים יחדיו, כחטיבה אחת שלמה. ככל שהקפיצים מונחים באופן צפוף יותר, כך תעלה דרגת הקושי של המזרון.

מזרון קפיצים מבודדים הינו מזרון בו כל קפיץ מוכנס לתוך שרוול, המחובר לשורות שורות, המרכיבות למעשה את המזרון.

שני המזרונים מעניקים תמיכה טובה ואיכותית לכל הגוף, אך נציין עוד כי מזרוני הקפיצים, רגישים יותר לתנודות הגוף מאשר המזרונים האחרים ונשחקים מהר יותר.

מפרט מזרון לטקס: בזכות תכונותיו של הלטקס, אנו מייצרים מזרונים איכותיים ביותר, בעלי רמת אוורור גבוהה. הלטקס הגמיש והאלסטי, דוחה אבק ומתאים במיוחד לאלו הרגישים והאלרגיים. כמו כן, הלטקס מונע הצטברות של ריחות לא נעימים ושומר על טמפ' קבועה.

מפרט מזרון ויסקו: הויסקו, כמו חברו, הלטקס, הינו חומר אלסטי,המתאים את צורתו לצורת האדם/ הגוף הישן עליו, כאשר הלחצים מפוזרים באופן שווה לכל אורכו, מעניק תמיכה ומתאים במיוחד לאלו הסובלים מבעיות גב ובעיות אורטופדיה שונות, כמו כן, הויסקו הינו בעל תכונת זיכרון והתאמה מלאה לצורת גופנו.

קינג רויאל – קצת עלינו.

מתוך היכרותנו את עולם השינה מזה 15 שנה, שמנו לנו למטרה לדאוג לאיכות השינה של לקוחותינו הרבים. אנו מקפידים להתעדכן בכל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום השינה ומוצרי השינה למיניהם ולכן, פס הייצור שלנו מבוסס על מכונות מתקדמות ביותר, המייצרות מזרונים איכותיים וחזקים אשר עומדים בכל מבחני האיכות הקפדניים ביותר.

כאן, באתר, תוכלו למצוא מזרונים אורטופדים במבצע, כמו גם קטלוג מזרונים, קטלוג מיטות וקטלוג מיטות/ ספות נוער ואירוח.

זקוקים למזרון מיוחד? במידות מיוחדות? זקוקים למזרון למיטה מתכווננת? גם את אלו תוכלו למצוא אצלנו, הכל תחת קורת גג אחת!

קינג רויאל, היא חברה מקצועית וותיקה וחברה בארגון אמון הציבור למען הגינות בעסקים. לא נתפשר על מתן שירות איכותי ללקוחותינו וזאת במחירים מיוחדים וללא פערי תיווך, כי מגיע לכם ליהנות, לא רק ממזרון איכותי, אלא גם ממחיר איכותי.

נשמח לעמוד לרשותכם,

בברכת שינה טובה ובריאה,

צוות קינג רויאל.

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn