מיטת יחיד ומזרוני יחיד – איזה הכי מומלץ לרכוש

חשוב להבין שכאשר אנו מדברים על מזרוני יחיד הדרישות והצרכים מהמזרון משתנים, לעומת, למשל מזרונים זוגיים. מזרוני יחיד (בניגוד למחשבה הרווחת שיש לנו בכל הנוגע אליהם) לא חייבים להיות רק ספות נפתחות לבני נוער, למרות שאופציה זו מצוינת בפני עצמה. במאמר הבא נדבר על האפשרויות הטומנת בתוכה אופציית המזרון היחיד. שנתחיל? קדימה!
בכדי לדעת כיצד להאריך את חיי המזרון, ניתן להיכנס לקישור הבא: כיצד תוכל להאריך את חייו של המזרון שלך?.

מיטת יחיד

אין זה משנה אם מדובר על מזרון אשר אמור לשמש אורחים שמגיעים לישון אצלכם ובין אם מדובר על רכישת מזרון לשימוש קבוע, כאשר רוצים לרכוש מזרון יחיד חובה לבצע מספר פעולות בדיקה חשובות, כמו למשל: האם המזרן נוח לנו (אודות כך נרחיב בהמשך המאמר)? האם אנו מקבלים אחריות עליו? האם בסיס המיטה מתאים לו? וכדומה.

על מנת לוודא שבסיס המיטה תואם את המזרן מומלץ לרכוש את השניים יחד, בדרך כלל כך ניתן להימנע מבעיות ותקלות בנושא הנ”ל. אחריות הוא נושא עליו חשוב לשים דגש. אז נכון, כיום קשה למצוא חברות שלא נותנות אחריות (דבר נהדר לצרכן) אבל לעיתים ניתן להיתקל באחריות קצרת טווח ומה הכוונה? ובכן, הכוונה היא לאחריות למספר שנים בודדות כאשר בדרך כלל, בממוצע, אחריות למזרון צריכה לנוע בין 6 עד כ 8 שנים.

ומה בנוגע לנוחות? שאלה מצוינת. שאלת הנוחות, באופן טבעי, היא השאלה המרכזית שעולה על ידי קהל הצרכנים שבא לרכוש רהיטים כאלו ואחרים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מזרונים.
נוחות זה דבר המשתנה בין אדם לאדם שהרי יש אנשים שחובבים מזרנים קשיחים במיוחד וכאלו שמעדיפים רכים. אנשים הסובלים מכאבי גב – מומלץ להתייעץ עם אורתופד טרם הרכישה על מנת שזה, מבחינה מקצועית, יוכל לומר מה עדיף ומה לא עדיף לכם. אודות אפשרות זו בקישור הבא: מתי להיעזר בבעל מקצוע לבחירת מזרון?

מזרוני יחיד

ובכן, מדובר על אותן האופציות כמו מזרונים המיועדים לזוגות פחות או יותר.
אופציה ראשונה היא מזרון יחיד הנקרא “מזרון אוויר” מדובר על מזרן הממולא באוויר והוא ייחודי בשל התמיכה הטובה שהוא מעניק לגב. יש בו שקעים ובליטות גם יחד המשתלבים באופן נהדר זה עם זה ומייצרים מזרון ברמה גבוהה ומיטת יחיד שלא ראיתם.

אפשרות נוספת היא כמובן מזרון יחיד קפיצים הנחשב בעל איכויות גבוהות מאוד ומתאים לאנשים שמחפשים וחובבי מזרוני קפיצים. אופציה נוספת היא מזרון ויסקו העשוי כאמור מחומר ייחודי המשתנה על ידי חום גופו של האדם ששוכב עליו, כך הלחץ הטבעי שנוצר על הגוף במהלך השינה – מתחלק באופן האופטימאלי והנכון ביותר לגוף ולמערכת הדם. אודות מזרוני ויסקו בקישור הבא: מזרון ויסקו איכותי.