body:

מזרן מומלץ

איזה מזרנים מומלצים? 

מזרן מומלץ, בין אם זה מזרן יחיד או מזרן זוגי, הוא קודם כל מזרן שיש לו מרכז תמיכתי בריאותי עם מספר גבוהה של אזורי תמיכה לאורכו.  5 או 7 או 9 אזורי תמיכה הופך אותו לאורטופדי ומומלץ לכל הגילאים והמשקלים. אזורים אלו מחולקים לרוחב ואורך המזרן על מנת לתמוך טוב יותר בכל חלקי גופנו, כל אחד לפי משקלו, גובהו ותנוחת השינה שלו.

מזרן מומלץ לכאבי גב

לאנשים הסובלים מבעיות גב תחתון, מומלץ לקנות מזרן או קשיח או קשיח למחצה ולא מזרנים רכים, כל אחד כמובן לפי הבעיה שלו וההרגשה שלו לכן אין ממש מדע מדוייק בדברים האלו, יש גם הבדל בין אנשים צעירים למבוגרים לכן הצורך משתנה מאחד לשני.

למי שמחפש מזרנים מומלצים וסובל מבעיות גב עליון כתפיים כדאי לרכוש מזרני ויסקו אשר האלסטיות במזרן תקנה לשוכב עליו נעימות, תמיכה, בשכיבה על הצד יהיה לכתף מקום להכנס עליו לתוך המזרן ובכך תופחת הירדמות או נימול בידיים בשעת השינה.

מזרן זוגי מומלץ

במידה ומדובר במיטה זוגית ובני זוג אשר לכל אחד מהם הרגלי שינה שונים, והעדפות נוחות שונות, מומלץ לשלב במיטה אחת שני סוגים שונים של מזרנים, למשל, האחת רך והשני קשה. גם במיטה מתכווננת ניתן להתאים מזרנים מסוגים שונים, שילובים שונים או דרגות קושי שונות.

סוגי מזרנים ושילובים מומלצים:

 

מזרן ויסקו מומלץמזרן ויסקו מומלץ – עשוי ויסקו ג'ל ומוכר גם כ"מזרן בעל הזיכרון" היות והוא מקבל את תצורת הגוף השוכב עליו הוא מומלץ לאוהבים "לשקוע אל תוך המזרון" ומתאים לעתים לבעלי משקל גבוהה הסובלים מתחושת לחץ בגוף. יש מספר סוגים של מזרני ויסקו – לפי עובי הויסקו במזרן תקבע קשיחות המזרן – עבה יותר רך יותר, פחות עבה קשיח יותר .

מזרן קפיצים מומלץ
איך לבחור מזרנים מומלצים?

 

מזרן קפיצים מומלץ – מזרן בעל קפיצים מבודדים / משולבים, מעניק תמיכה מלאה לגב. מטרת הקפיצים לתמוך במשקל גופנו ולתת תמיכה לכל חלקי הגוף לפי משקל גופנו, כדאי מאוד שיהיה במזרן גם שילוב של ויסקו או לטקס. ויסקו ג'ל כאמור זה חומר אלסטי סוג של ספוג ג'ל המקנה רכות למזרן הקפיצים ומטמיע את צורת גופנו, ובכך נותן תחושה נעימה מפנקת ותומכת לכל חלקי הגוף, לטקס הוא גומי טבעי קשיח יותר ועשוי מחומרים טבעיים וגם משלים את מזרון הקפיצים ומעניק לו רכות.

 

מזרן לטקס מומלץמזרן לטקס מומלץ – זהו מזרן שהוכתר לא אחת כעמיד לשנים הרבות ביותר. לטקס הנו חומר טבעי ונושם ומגיע בכמה דרגות קושי. הנו מומלץ לבעלי רגישויות, הנו חומר אנטיבקטריאלי, מונע את קרדית האבק ומתאים לסובלים מאלרגיות לאבק, מוך, כותנה וכו'. כמו כן לטקס עמיד מאוד ללחץ ושומר על תכונות הגמישות שלו שנים רבות ולכן אנו ממלצים עליו גם למי שנוהג לשבת הרבה על המזרן. לטקס יכול להגיע גם בשילוב קפיצים המושחלים בתוך "שרוולים" המקנים לו יציבות ותמיכה מבלי לאבד את הרכות.

 

סוגי ספוגים למזרוןמזרן ספוג מומלץ (מזרן ספוג ללא קפיצים) – הספוג הנו חומר העשוי מפוליאריתן מוקצף ולו דרגות צפיפות וגמישות שונות. בעוד חלק מסוגי הספוגים משמשים לבידוד רעש, שמירה על אריזות ומוצרי ניקוי, ספוגים מסויימים כמו ספוג כחול, צהוב או לבן עשויים פולימר בצפיפות גבוהה ומתאימים לתמיכה בגוף האדם. בכל דגמי המזרונים שלנו משולבים ספוגי פולימר – ספוג כחול, סגול, צהוב, לבן, בצפיפות של 24-34 ניוטון. היתרונות של ספוגי פולימר שהם בצפיפות גבוהה יותר מספוגים רגילים, עמידים יותר בפני לחות, תומכים היטב במשקל הגוף ונשמרים שנים ארוכות. ספוג לבן או סגול מוסיפים שכבות נוחות ורכות למזרונים משולבי קפיצים, מוסיפים יציבות למזרוני ויסקו ולטקס ומאריכים את חיי המזרון.

דוגמה לשילובים מומלצים למזרון שבסיסו ספוג – מזרן צהוב ללא קפיצים ושכבת לטקס יקנה מזרן קשיח לשכב עליו עם שכבת נוחות מפנקת או שילוב של בסיס ספוג עם שכבה עליונה של ויסקו ג'ל יקנה אלסטיות.

 

הכי מומלץ – בואו לנסות וקחו ל30 יום ניסיון!

היות ומזרן זה דבר אישי ולכל אחד מתאים מזרן שונה, אז לפני שאתם מתחילים לשאול את החברים ובני המשפחה, איזה מזרן יש להם ועל מה הם ממליצים, נדגיש כי לא כל מזרן מומלץ לאדם אחד גם מזרן מומלץ לאחר, מחייב שיתאים גם לכם למרות שתקבלו המלצה חמה אודותיו. מה כן קובע? הנוחות שלכם והאופן בו תומך המזרן בכל חלקי גופכם – ראש- צוואר- גב- רגליים. מומלץ תמיד לשכב על מספר מזרנים, לחוש את הבדלי הקשיחות והתמיכה בכל חלקי גופנו, ואז להחליט מה יותר נכון עבורנו.

אתם מוזמנים להגיע אלינו לחנות ולשכב על כל אחד מהמזרנים המומלצים שבתצוגה, יועצי השינה שלנו יעזרו להתאים לכם מזרן מומלץ במיוחד לכם והמותאם למשקל, הגובה וכאבים שונים שאתם סובלים מהם. על המזרנים שהמלצנו לכם תוכלו ממש להתפרס כמו בבית ולתת לגוף להרגיש את המזרן והתמיכה שלו בכל חלקי הגוף, לבדוק האם אתם אוהבים מזרן קשה או רך.. קחו את הזמן ! בסניף בילו וראשון אנו פתוחים עד 20:00 ובסניף נס ציונה אפילו עד 21:00  (-:

  • לאחר שהתאהבתם במזרן, אנו בקינג רויאל ממליצים לכם לקחת את המזרן שבחרתם ל- 30 ימי ניסיון בבית!! ממש כך, היות והמזרן אמור לשמש אתכם שנים רבות, חשוב לקבל החלטה כמה שיותר טובה וכזו שלא יהיו לגביה ספקות.

בברכה, צוות קינג רויאל

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn