על מזרונים אורתופדיים לילדים ובני נוער

שינה על מזרונים אורטופדיים היא שינה איכותית, נעימה וטובה יותר. כאשר איכות השינה של הילדים שלנו תשתפר נוכל להבחין בשינוי משמעותי וחיובי בהתנהגות האישית שלהם בבית הספר ובבית. סביר מאוד להניח שהם גם יהיו רגועים יותר ושמחים יותר. מחסור בשינה יכול לגרום לכל ילד בכל גיל לחוש מצוקה וחוסר שקט.

למה חשוב שהילדים שלנו ישנו על גבי מזרונים אורטופדיים?

בשביל שלילדים שלנו תהיה איכות שינה טובה ומחזור השינה שלהם יהיה נורמלי לגילם חשוב שהם ישנו על גבי מזרונים אורטופדיים. בדיוק כמו שאנחנו קונים לילדים שלנו נעליים אורטופדיות או מקפידים שהתיק שלהם לבית הספר לא יהיה כבד מדי, כך עלינו להקפיד שהמזרון שהם ישנים עליו יהיה מותאם לחוליות הגב שלהם. התאמה של המזרון למבנה עמוד השדרה והגב של הילדים שלנו תאפשר להם ליהנות מפחות כאבי גב ומהתפתחות בריאה יותר של הגוף שלהם. הקפדה על מזרון אורטופדי חשובה לא פחות מהקפדה על כך שהילדים שלנו יאכלו ירקות ופירות ויקפידו לצחצח שיניים, בסופו של דבר כל הפעולות הללו באות לידי ביטוי בבריאות של הילדים שלנו. לסוגי מזרונים אורטופדיים לחץ כאן!

מזרונים אורטופדיים – איך הם ישפרו את איכות השינה של הילדים שלנו?

מזרונים אורטופדיים יכולים לשפר את איכות השינה של הילדים שלנו. איכות השינה של הילדים שלנו חשובה במיוחד, ילדים שישנים טוב מתפקדים טוב יותר מבחינה רגשית ומבחינה פיזית. כאשר הילדים שלנו ישנים טוב בלילה הם יכולים להצליח יותר בלימודים וכושר הריכוז שלהם טוב יותר. אם אנחנו רוצים לאפשר לילדים שלנו להתרכז טוב יותר בלימודים שלהם אז אנחנו צריכים לוודא שהמיטה עליה הם ישנים תהיה נוחה מאוד. אנחנו צריכים לוודא גם שהמיטה של הילדים שלנו היא מיטה שנעים לישון עליה ושתומכת בצורה נכונה אנטומית בחוליות של הילדים שלנו ובעמוד השדרה שלהם כך כשהם ייקמו בכל בוקר ללא כאבי גב. לקריאה כיצד מזרונים אורטופדיים יכולים להקל על כאגי גב לחץ כאן.