צעדים לבחירת מזרון אורטופדי

קניית מזרון אורטופדי איכותי נועדה לשמש אותנו לזמן רב. מזרון איכותי, עשוי מחומרי גלם שעמידים לאורך זמן, וכך גם שיטת הייצור המעניקה מזרון איכותי שעמיד לאורך זמן ואינו מתבלה תוך מספר שנים מצומצם.

אבל איך בוחרים ואיפה לקנות? קיבצנו עבורכם טיפים ומידע שיכול לשמש אתכם לבחירת מזרון איכותי.

חנות המתמחה בייצור ושיווק מזרונים:

לבחירת מזרון איכותי יש לפנות לחנות המתמחה במזרונים, חנויות אלו מציעות מבחר גדול של מזרונים אורטופדיים שונים, וכמובן גם ספות נוער. מזרונים איכותיים, תוכלו למצוא אך ורק בחנויות המתמחות בייצור מזרונים. בנגוד לחנות רהיטים שההתמחות שלה היא עיצוב רהיטים והתאמתם לדירה מבחינה פונקציונלית וכמובן ואופנתית. בחנויות רהיטים גם יציעו לכם מספר מזרונים המתאימים למיטה, אבל ברוב המקרים מדובר על מזרונים באיכות נמוכה.

על מנת לבחור את המזרון הכי נוח עבורכם יש לנסות כמה סוגים של מזרונים אורטופדיים לשכב על כל אחד מספר דקות, להרגיש את המזרון, לזוז, להתהפך ולשכב בתנוחות השינה המועדפות עליכם.

חברה מוכרת:

חשוב לרכוש מזרונים מחברה מוכרת ובעלת וותק בתחום, כמו כן יש לברר מה טיב השירות של החברה. זאת ניתן לבדוק על פי המלצות ממכרים, משפחה או תגובות באתרים שונים. חשוב שיהיה לכם למי לפנות במצב שיש בעיה, ולכן חשוב לברר בחנות, האם הם היצרנים. במידה ויש בעיה למי פונים? לחנות או ליצרן. כמו בכל תחום אתם רוצים חברה חזקה שתעניק לכם מענה עבור כל בעיה.

אחריות:

אחריות הניתנת במעמד הקנייה של מזרונים מעידה על אמינות ואיכות המוצר, ככל שהאחריות יותר ארוכה ומספקת ביטחון לשנים ארוכות כך הצרכנים מודעים לטיב המוצר שהם רוכשים. חשוב לזכור מזרון איכותי ישמש אותנו לטווח ארוך, מזרון הוא השקעה כמו השקעה בנדל”ן, משקעים סכום כסף באופן חד פעמי ונהנים מתשואה יציבה לאורך זמן. כמו השקעות בתחום הנדל”ן, אנו נבחר דירה שאינה מצריכה תיקונים או שיפוץ מאסיבי כלומר דירה איכותית עד כמה שניתן במסגרת התקציב שלנו, כך באמת נוכל לשבת בשקט ולדעת שאנו מקבלים רווחים לאחר השקעה חד פעמית.

איך לבחור סוג מזרון?

כפי שציינו לעיל, הקריטריון החשוב ביותר לבחירת מזרון אורטופדי הוא נוחות. על מנת לדעת מה נוח לכם, חייבים לנסות את הסוגים השונים. כל מזרון הוא בעל יתרון הקשור לחומר גלם ממנו הוא עשוי. להלן סוגי המזרונים האורטופדיים המבוקשים. אחד הצעדים הראשונים בכך הוא בחירת מזרון שיתאים לשניכם מבחינת נוחות. הבדיקה של נוחות מתבצעת ע”י שני בני הזוג שמנסים יחד את סוגי המזרונים השונים.

מזרוני קפיצים- מזרונים אלו מתחלקים לשניים קפיצים כמקשה אחת או קפיצים מבודדים, האיכות במזרונים אלו נמדדת על פי כמות הקפיצים. ככל שכמות הקפיצים גדולה יותר כך הוא איכותי יותר ותוחלת החיים שלו צפויה להיות ארוכה יותר, מבלי ליצור שקעים או עיוותים שונים על גבי המזרון לאורך השנים.

מה שחשוב לבדוק במזרונים אלו כבדיקה ראשונית היא האם תזוזה בקצה המזרון משפיעה על קצהו השני. זאת ניתן לבדוק עם בן הזוג במעמד ההתנסות בחנות.

מזרוני ויסקו– ויסקו ג’ל הינו חומר מיוחד שפותח במעבדות נאס”א, היתרון שלו הוא שהוא מעוצב על פי חום גוף המופרש אליו בזמן שינה. חומר זה משמש כשכבה עליונה במזרוני קפיצים או ספוג ומעניק גמישות ותמיכה לגב בזמן השינה, במהלך היום בו המזרון אינו בשימוש הויסקו ג’ל חוזר למצב קשיח ומונע שקעים. בדיוק כמו מזרונים אלו בשילוב של ויסקו ג’ל קיימים מזרוני לטקס, גם הם משמשים כשכבה עליונה על גבי מזרוני קפיצים או ספוג. חומר  הלטקס מופק מעץ הגומי, גם הוא מעניק גמישות ותמיכה מלאה אך גם מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות, מפני שחומר זה דוחה אבק, וחומרים שונים דומים.