"הכי טבעי זה הרמוניה מושלמת בין האדם לטבע. הכי טבעי זה להתפנק בעולם נפלא של נוחות והנאה.

הכי טבעי זה להרגיש הכי טבעי בכל מקום, גם כשאתה הולך לישון" טכנולוגיה ואיכות ייצור נפגשים יחד חברת קינג רויאל מזרונים אורטופדיים המתמחה בייצור ושיווק מזרונים כבר למעלה מ-25 שנים הייצור נעשה בציוד חדיש ומשוכלל, המביאים להקפדה בלתי מתפשרת של איכות המתבטאת ברמת ייצור גבוהה בעיצוב חדשני ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

לחברת קינג רויאל פתרונות אידיאליים לשינה ולאירוח המותאמים במיוחד עבורכם תוך שמירה על בריאות הגב נוחות השינה איכות המיטה והמזרן.

מזרני קינג רויאל עשויים מהחומרים המעולים ביותר ועוברים תהליכים קפדניים של בקרת איכות החל מהקפיצים האיכותיים דרך חומרי הריפוד ועד לחוטי התפירה.

הקולקציה של קינג רויאל מציעה את אותה איכות מוכרת במספר דגמים חדשים ומרהיבים ועם החידושים הטכנולוגיים הנוספים המצעידים אותך קדימה בצעד אחד לפני כולם.

חברת קינג רויאל מעניקה אחריות על כל המזרנים – ולקוחותיה נהנים ממערך שירות ותמיכה מסור יעיל ואמין. חברת קינג רויאל מזמינה אתכם הלקוחות להצטרף ולקחת חלק מעולם של שינה בריאה וטובה לאורך שנים ארוכות ומפנקות.

חברת קינג רויאל מייצרת ומספקת למעל 100 חניות משווקים מורשים בארץ ובנוסף משווקת ומספקת מזרנים לבתי מלון, צימרים, לחברות ממשלתיות, לRB&B ועוד.

את מוצרנו ניתן להשיג אך ורק אצל המשווקים המורשים ,לברור המשווק הקרוב לביתך חייג אלינו או השאר לנו פרטים בדף צור קשר ונחזור אליך במהרה! כתובתנו: הפטיש 1 אזור תעשייה נס ציונה.

 

 

טלפון: 08-9409667 פקס: 08-9380978 תיבת דואר למכתבים: ת.ד 3408 נס ציונה