שאלות נפוצות

שאלות נפוצות ששואלים אותנו

מהו המזרן האידאלי לתינוק?

המזרן האידיאלי לתינוק הוא מזרן עם יכולת העברת חום, אוויר והפרשות. כידוע ישנם מצבים מאוד מסוכנים בזמן שנת התינוק כמו מוות בעריסה וחניקה. לסוג המזרן תפקיד חשוב למניעת מצבים אלו, שימוש במזרן העשוי ממשטח רשת מאפשר זרימה חופשית של אוויר והעברת חום משני צדדיו, בנוסף תכונותיו של מזרן הרשת מונעים עובש והתפתחות של חיידקים ושומרים על סביבה נקייה לתינוק.

האם ספת נוער אורתופדית כמו מזרנים אחרים ומומלצת לנוער?

כיום כולנו מודעים לרצון הזה של המתבגרים להתפטר ממיטת היחד הרגילה שלהם ולרכוש ספת נוער, מבחינת שימוש – היא מאוד יעילה לגיל הזה כשבאים חברים וכדומה. בנוגע למזרן, ישנן ספות נוער המכילות קפיצים וחומרים פחות איכותיים ואורתופדים לכן יש לבדוק את איכות המזרן לפני הרכישה, בניגוד אליהם בגלל העליה בביקוש בספות הנוער, רוב החברות שמות דגש על טיב המזרן ומקפידות לייצרם עם מזרנים אורתופדיים. מומלץ לבצע תקופת ניסיון ולראות אם המיטה אכן נוחה לנער/ה.

מהו המזרן המומלץ לאנשים עם אלרגיה לאבק?

לאנשים האלרגים לאבק, מוך, כותנה וכדומה מומלץ, לרכוש מזרני לטקס. לטקס הינו חומר המופק מעץ הגומי, ומתאפיין בתכונות מיוחדות ההופכות אותו לחומר אידיאלי לשילוב במזרנים, הינו בעל כושר התאוששות גבוה המעניק נוחות מקסימלית ומתאים בצורה מושלמת לקימורי הגוף ומצטיין במספר יתרונות נוספים, חומר אנטיבקטריאלי, מונע את קרדית האבק ומתאים לסובלים מאלרגיות.

האם מיטה מתכווננת פחות טובה ממיטה רגילה?

החדרים כיום כבר לא משמשים רק לשינה, אנחנו קוראים בהם, רואים טלוויזיה וחלקנו גם אוכלים בהם. מיטה מתכווננת מאפשרת את הנוחות המרבית בכל מצב ואת התנוחה האופטימלית לגב, עמוד השדרה והצוואר. מיטה מתכוונת בד”כ עשויה ממזרני לטקס הנחשבים לנוחים והאורתופדיים ביותר, לכן היא לא פחות טובה ממיטה רגילה, לחלקנו היא אפילו עדיפה.

צרו איתנו קשר